Email
20200108_142145.jpg
20200108_142145.jpg 20200108_142217.jpg_1 20200109_154650.jpg_1 20200109_155700 (2).jpg_1

Náhrdelník a náramek larimar korál, měsíční kámen, stříbro 2

Složení: Duhový měsíční kámen mikro broušené heischi rondely AAA 7-9 mm, larimar AAA++ korál 11 mm a 9 mm, stříbrné disky 10 mm a 7 mm, stříbrné fazetované tuby Hill Tribe 1,3*4 mm, stříbrné zapínání, ocelovo- silikonové lanko, náramek - magnetické zapínání s pojistným řetízkem..
Délka: náhrdelník 42 cm, náramek 16 cm (vnitřní obvod)
Barva: bílá s modrými duhovými odlesky, modro-bílá, světle modrá
Číslo produktu: 726,727
Charakteristika: Ženskost, intuice, empatie, harmonie, balzám pro zraněnou duši, nové začátky, ochrana před negativními energiemi.

Tuto úžasnou sadu šperků z nádherného světélkujícího měsíčního kamene v exkluzivní kvalitě, v atypicném, luxusním heischi brusu zdobí naprosto exkluzivní vzácné larimary. Jsou skvělé především pro ženy, které chtějí najít samy sebe, překonat rány osudu a neuzavírat své srdce.
S pomocí larimaru se napojíte na síly života a získáte vedení a spojení s přírodou. Ochrání před negativními energiemi, přinese do života naději, harmonii a pomůže vám vzít život do svých rukou.
Array
Prodejní cena8.994 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.

Larimar, vzácný nadpozemský kámen, který byl objeven nedávno a těží se pouze v Dominikánské republice. Přináší lásku, klid a vyrovnanost. Je průvodcem duše po pra+6vé cestě životem. Pokud ji hledáte, pomůže najít spřízněnou duši a hojí stará srdeční traumata. Odbourává sklony k chování, kterým si sami škodíme, zejména k mučednickému chování. Pomůže vám převzít kontrolu nad svým životem. S jeho pomocí získáte nadhled a odstup od zdánlivě nepřekonatelných problémů a přijdete na to, jak je nejlépe vyřešit. Odstraňuje pocity viny a strachu. Pomáhá ženám naladit se na vrozenou ženskost a spojení s přírodou. Je také kamenem, podporujícím meditaci a náhled do pravé podstaty vašeho života.

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku. Larimar podporuje samoléčebný proces, i v případech, kdy je malá naděje na vyléčení. Léčí chrupavky, krk, odstraňuje zablokovanou energii v hrudi, hlavě a krku. Po přiložení vytáhne bolest z postiženého místa.

Hmotnost stříbra Ag 925 . Náhr. 4,72 g Nár.2,07g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.