Email
WP_20180921_017.jpg
WP_20180921_017.jpg WP_20180921_017.jpg_product

Náhrdelník akvamarín, morganit, růžový safír, stříbrný přívěs list

Složení:Akvamarín a morganit broušené korále AAA 2 mm, růžový safír AAA broušené rondely 3 mm, stříbrný autorský přívěs 35*18 mm, stříbrné fazetované korálky 1,6 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 41,5 cm
Barva: světle modrá, světle růžová
Číslo produktu: 592
Charakteristika: Originální, jemný šperk, pro moudrost, prosperitu a energii

Tento jemný náhrdelník zdobí originální autorský přívěsek, Má také mocné účinky. Ochrání, přinese pomoc a naději v těžkých chvílích, pomáhá převzít osud do vlastních rukou a zrušit škodlivé sebeobranné naprogramování. Pomůže v nových začátcích i dotahovat záležitosti do konce. Zvyšuje intuici, komunikační schopnosti a empatii, uklidňuje a uzdravuje emoce. Otvírá srdce, učí zvládast stres a užívat si životai. Přinese moudrost, prosperitu a energii.
Array
Prodejní cena3.990 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici. Morganit je vzácný drahokam s jemnými vibracemi, který vyvolává a udržuje lásku a soucit. S jeho pomocí zvládnete stres a budete si umět užívat života. Ruší podvědomý návyk stavět se do role oběti a otevírá srdce. Upozorní na únik před problémy a přehnanou ješitnost. Pomáhá odstraňovat hrubé návyky, fanatismus a špatné mravy.

Safír je drahokamem moudrosti. Napomáhá klidu, soustředění a jistotě. Uvádí do souladu tělo, duši a rozum. Potlačuje depresi a zmatek, nedočkavost, brzdí hněv. Přináší prosperitu a dary. Odstraňuje zklamání a napomáhá sebevyjádření.

Vliv na zdraví:

Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.Morganit léčí choroby způsobené stresem, tuberkulózu, astma, srdce, plíce, chronické ledvinové problémy, závratě a impotenci. Podporuje látkovou výměnu.

Safír uklidňuje příliš aktivní tělesný systém, reguluje činnost žláz, léčí oči. Odstraňuje z těla škodliviny a stres. Léčí krevní poruchy, nadměrné krvácení a zvyšuje pružnost a pevnost cév. Snižuje teploty, vysoký tlak, astma, závratě, nevolnosti. Pomáhá potírat zhoubné nádory.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 8,11 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.