Email
20200512_180405.jpg_1
20200512_180405.jpg_1 20200512_175439.jpg 20200512_180507.jpg_1

Náhrdelník akvamarín, perly, stříbrné disky

Složení:Akvamarín mikro broušené rondely super kvalita 3,5mm, sladkovodní perly AAA 3 mm a 11 mm, stříbrné, ručně vyrobené broušené disky Hill Tribe 10mm, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 42 cm
Barva: světle modrá, smetanově bílá
Číslo produktu: 769
Charakteristika: Jemný, něžný, ochranný, posilující, ženský šperk.

Tento jemný náhrdelník zdobí kvalitní vodově modré akvamaríny, které krásně doplňují zářivé exkluzivní perly. Ochrání, přinese pomoc a naději v těžkých chvílích, pomáhá převzít osud do vlastních rukou a zrušit škodlivé sebeobranné naprogramování. Pomůže v nových začátcích i dotahovat záležitosti do konce. Zvyšuje intuici, komunikační schopnosti a empatii, uklidňuje a uzdravuje emoce. Vyzařuje ženskou energii a pomáhá při seberozvoji.
Array
Prodejní cena3.972 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a  intuici.

Perla je symbolem čistoty a proměny, duchovního vývoje. Ukazuje, že i malí a utiskovaní mohou dosáhnout dokonalosti a krásy v duši a že bolestivé zkušenosti nám umožňují dosáhnout větší dokonalosti. Učí nás karmickým zákonům tím, že umocňuje důsledky našich činů. Vše dobré i špatné se nám vrátí.

Vliv na zdraví:

Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Perly podporují uzdravení psychosomatických nemocí, zánět dýchacích cest. Posilují nervy.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,33 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.