Email
20210124_163057.jpg_1
20210124_163057.jpg_1 20210124_161330.jpg 20210126_151514.jpg_1

Náhrdelník akvamarín, stříbrný přívěs s larimarem

Složení: akvamarín broušené rondely 3 mm, stříbrný autorský přívěsek s larimarem AAA 24*18 mm, stříbrné ručně vyrobené fazetované korálky Hill tribe,1,8*5,5 mm, stříbrné zapínání.
Délka: 44,5 cm
Barva: tyrkysově modro-bílá, světle modrá
Číslo produktu: 883
Charakteristika: harmonie, balzám pro zraněnou duši, nové začátky, ochrana před negativními energiemi

Tento originální šperk z akvamarínu a andělského vzácného larimaru je úžasný pro ženy, které chtějí najít samy sebe, překonat rány osudu a neuzavírat své srdce. S jeho pomocí se napojíte na síly života a získáte vedení a spojení s přírodou. Ochrání před negativními energiemi, přinese do života naději, harmonii a pomůže vzít život do svých rukou.
Array
Prodejní cena5.744 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

 

Larimar, vzácný nadpozemský kámen, který byl objeven nedávno a těží se pouze v Dominikánské republice. Přináší lásku, klid a vyrovnanost. Je průvodcem duše po pra+6vé cestě životem. Pokud ji hledáte, pomůže najít spřízněnou duši a hojí stará srdeční traumata. Odbourává sklony k chování, kterým si sami škodíme, zejména k mučednickému chování. Pomůže vám převzít kontrolu nad svým životem. S jeho pomocí získáte nadhled a odstup od zdánlivě nepřekonatelných problémů a přijdete na to, jak je nejlépe vyřešit. Odstraňuje pocity viny a strachu. Pomáhá ženám naladit se na vrozenou ženskost a spojení s přírodou. Je také kamenem, podporujícím meditaci a náhled do pravé podstaty vašeho života.

Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici.

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

 Larimar podporuje samoléčebný proces, i v případech, kdy je malá naděje na vyléčení. Léčí chrupavky, krk, odstraňuje zablokovanou energii v hrudi, hlavě a krku. Po přiložení vytáhne bolest z postiženého místa. Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 5,88 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.