Email
20190731_133448.jpg
20190731_133448.jpg 20190731_133448.jpg_product 20190731_133448.jpg_product

Náhrdelník akvamarín s přívěskem z čaroitu a stříbra

Složení: akvamarín ručně mikro broušené rondely 3,5 mm, autorský přívěs stříbro, čaroit kabošon 34*24 mm, stříbrné tuby Hill Tribe 1,7*5,5 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 41,5 cm
Barva: lila fialová, světle modrá
Číslo produktu: 689
Charakteristika: Originální, ochranný šperk se silnými vibracemi pro bezvýhradnou lásku, harmonii, rozvoj osobnosti a duchovní rozvoj

Tento něžný náhrdelník v pastelových tónech zdobí autorský přívěsek s až nadpozemsky krásným čaroitem. Bude nejen originální ozdobou, ale svými mocnými účinky může ovlivnit váš život. Chrání auru, přináší vnitřní i vnější harmonii, pomůže překonat temnotu, stres, agresivitu a nefunkční vzorce chování.. Vnáší do života naději a učí žít v přítomnosti. Pomůže uskutečnit vaše záměry. Napomáhá osobnostnímu a duchovnímu rozvoji.
Array
Prodejní cena4.924 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

 

 

Čaroit je kamenem proměny a duchovního vhledu. Pomáhá překonávat strach, pročišťuje auru a probouzí bezvýhradnou lásku. Hojí tělo i city,pomáhá vyrovnat se se zápornými vlastnostmi a nahlížet věci z širší perspektivy. Podněcuje analytické a rozhodovací schopnosti. Učí nás žít v přítomnosti a vybízí ke službě lidstvu.

 

Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici.  

 

Vliv na zdraví:

Čaroit transformuje negativní energii v hojivou sílu. Léčí srdce, oči, játra a slinivku. Pomáhá při nespavosti a autismu.

Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 12,43 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.