Email
20230320_142434.jpg
20230320_142434.jpg 20230320_142316.jpg_1

Náhrdelník alexandrit, akvamarín, stříbrný korál a disky

Složení: Přírodní alexandrit AAA broušené rondely 5,5 mm, mechový akvamarín AAA stříbrné, ručně vyrobené disky a korál 6 mm, a fazetované korálky Hill Tribe, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka:43 cm
Barva: fialová, šedá, zelená, modrá
Číslo produktu: 1056
Charakteristika: Elegantní, jemný šperk pro cestu z krize, komunikaci a pochopení druhých

Tento elegantní, luxusní náhrdelník, který bych nazvala antikrizový, jsem vyrobila z mocného, vzácného drahokamu alexandritu a doplnila exkluzivním mechovým akvamarínem. Jeho účinky jsou unikátní - v době krizí vám pomůže najít pevnou půdu pod nohama a pochopit pohnutky druhých. Alexandrit je unikátní nádhernou proměnou barev - ve dne má zeleno-modrý nádech jako smaragd a při umělém osvětlení fialový jako ametyst. Fotka nedokáže tuto hru barev dobře zachytit, ve skutečnosti je mnohem krásnější. Akvamarín přináší naději a pomocné, snižuje stres, podrážděnost, agresivitu, pomáhá komunikaci a schopnosti vzít život do vlastních rukou a dotahovat věci do konce.
Prodejní cena5.593 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: 

Alexandrit je ceněný vzácný drahokam, odrůda chryzoberylu. Je to kámen proměny, vnitřní vyrovnanosti a meditace. Pomáhá překonat osobní krize, zdy se zdá vše ztracené.  S jeho pomocí najdeme znovu jistotu a východisko z krize. Podpoří pozitivní myšlení a sebedůvěru. Pomůže nám pochopit jednání a pohnutky druhých. 

Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici. .

Vliv na zdraví: 

 

Alexandrit ovlivňuje nervový systém, slezinu, žaludek a slinivku břišní. Pomáhá při léčbě leukemie. 

Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 5,41 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.