Email
20210707_153154.jpg_1
20210707_153154.jpg_1 20210707_135431.jpg 20210707_154415.jpg_1 20210707_153203.jpg_1

Náhrdelník ametrín, ametyst, auralit, stříbro, filigránový přívěs citronový křišťál

Složení: ametyst rondely 8 mm, ametrín mikro broušené rondely 10-12mm, auralit broušené korále 4 mm, ručně vyrobené filigránové stříbro, stříbrný přívěsek s přírodním citronovým křišťálem 50*25 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 46
Barva: fialová, fialková, zlatá, citronově žlutá
Číslo produktu: 933
Charakteristika: Náhrdelník pro léčení a spirituální rozvoj, lásku, osobní rozvoj.

Tento bohatý zářivý orientální šperk je nejen krásný, ale disponuje velmi silnými vibracemi. zdobí ho velký přívěsesek se zářivým citronovým křišťálem, ametysty, nádherné ametríny a nejstarší drahý kámen na zemi v sobě obsahuje vesmírné zázračné energie. S jeho pomocí zvýšíte své vědomí, spirituální schopnosti, napojení na druhé, pocítíte božskou lásku, humanismus a spojení s Matkou Zemí. Ochraňuje, léčí tělo, mysl i duši. Působí blahodárně na duševní rovnováhu, snižuje deprese, stres, podráždění. Harmonizuje čakry. Umožňuje spojení andělskou sférou i energií Matky Země.
Prodejní cena6.975 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: ..

Auralit je krystal, starý nejméně 1,2 bilionu let  a obsahuje všechny zázračné vesmírné energie. Okamžitě se spojí s energií majitele.  Je kombinací 23 drahých kamenů - ametystu, křišťálu, záhnědy, rutilu, goethitu, lepidocrocitu, cacoxenitu, titanitu, ajoitu, hematitu, magnetitu, pyritu,pyrolusitu, zlata, stříbra, platiny, niklu, mědi, železa, limonitu, sphaleritu, covellitu, chalcopyritu, gialitu, bornitu. Znásobuje vibrace ostatních drahých kamenů. Čistí korunní čakru, harmonizuje všechny čakry, má komplexní léčivé účinky. Vyvolá ve vás důvěru v sebe, vaši práci i vaše okolí. Zvyšuje psychické vědomí, intuici a spojuje s andělskou sférou. Jeho vibrace posílí vaše fyzické tělo a umožní vám projevit vaše talenty a dát je do služeb jak osobního, tak  i planetárního rozvoje. Tento drahý kámen disponuje velmi mocnou silou a vysokými vibracemi. Pomáhá přeměně našeho světa na vyšší vibrace. Pokud ho budete nosit při meditaci, zvýšíte své intuitivní a spirituální schopnosti, zvýšíte své vědomí, telepatické schopnosti a posílíte své celkové zdraví. Napomáhá meditaci, koncentraci, fyzickému léčení, spojení s energií Matky země a andělské sféry,chrání psychiku, uzemňuje, léčí emocionální traumata, otevírá srdce, chrání před negativitou. Umožňuje pocítit božskou lásku, vysvobodit se z pout nezdravých vztahů. Podporuje pozitivní myšlení a pocity, ideály humanismu. Pomáhá naladit se na pocity a myšlenky druhých. Přináší štěstí, zvyšuje mentální kapacity, emocionální podporu. Pomáhá uzemnění, harmonizaci čaker, fyzického, mentálního a astrálního těla, léčení zranění a narušené aury, vyrovnanost,  Energie jednotlivých krystalů se v tomto minerálu vzájemně posilují a vytvářejí symbiotický efekt. Efektivně léčí tělo, mysl a duši. Pomáhá se spojením se zdrojem bytí, přivoláním krásy, harmonizací energetického pole, odstraňuje konflikty ega. Funguje jako zrcadlo duše, napojení na astrální energie. Stimuluje optimismus, diplomacii, schopnost překonávat překážky, zlepšuje schopnost přijímání informací, Dává mladistvost i odolnost proti negativním myšlenkám. Vyrovnává mužské a ženské aspekty. Pomáhá odhalit podvody a zrady, zvyšuje intuici, stimuluje 3. oko a komunikační schopnosti. Pomáhá proměnit sny v realitu, uvolňuje blokády a umí otevřít korunní čakru, spojuje s dávnými vesmírnými civilizacemi. Vyrovnává energii kořenové čakry a čístí negativní energie. Přitahuje enegie všech aspektů života, posiluje vstřícnost, účast,  interakci, doplňuje osobní síly. Aktvuje čakry a prožívání štěstí tady a teď, naplňuje pocitem, že život je radostný.

Ametyst je mým milovaným drahokamem, který svými mocnými duchovními vibracemi působí téměř na všechno. Je ochranným kamenem, bude vás bránit před psychickými útoky a geopatogenními zónami. Potírá hněv, strach a jiné negativní sklony a posiluje v nás obětavost a nezištnost. Posílí schopnost rozhodování, paměť, motivaci a uskutečnění vašich záměrů. Zároveň posiluje intuici i tělesné vlohy. Na druhé straně chrání před závislostmi a nestřídmostí na všech úrovních. V těžkých chvílích pomůže vyrovnat se s prožitou ztrátou. Je velkým pomocníkem na duchovní cestě a mostem mezi nebem a zemí.
Jeho další neocenitelnou vlastností je, že stabilizuje a harmonizuje milostné vztahy.

Vzácný polodrahokam ametrín, nabitý mimořádně vysokou energií, spojuje úžasné účinky ametystu a citrínu. Spojí tělesný svět s vyšším vědomím. Bude vás bránit před psychickými útoky. Uklidní vaši mysl od stresu. Sjednocuje mužskou a ženskou energii. S ním budete tvůrčí, přemýšliví, soustředění a budete mít schopnost rozhodovat o vlastním životě. Pomůže překonat vaše bloky a negativní citové naprogramování. Vnese do vašeho života optimismus, pohodu a hojnost. Ametrín má blahodárný vliv při dlouhodobých nemocech.Dodá energii a posílí imunitu. Léčí syndrom chronické únavy, deprese, poruchy trávení a vředy, únavu, trvalé bolesti hlavy, vředy.

 

Vliv na psychiku: 

Auralit léčí celé tělo.

Ametyst léčí nespavost, noční můry, stres, kožní nemoci, střeva, imunitní systém, vylučovací orgány, reguluje stav střevní mikroflóry. Léčí neurózy a závislost na alkoholu a drogách.
Čistí auru, proměňuje negativní energii. Stabilizuje duševní stav (kromě paranoi a schizofrenie)

Hmotnost stříbra Ag 925 . 21,25 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.