Email
STP80711.jpg_product_product_product_product
STP80711.jpg_product_product_product_product STP80711.jpg_product_product_product

Náhrdelník ametyst, černá a bílé perly, stříbro

Složení: Ametyst korále AAA ++ 3-4 mm, černá sladkovodní perla 8 mm, bílé sladkovodní perličky 4-4,5 mm, stříbrné broušené disky 7 mm stříbrné fazetované tuby 1,5-1,5 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko..
Délka:42 cm
Barva: fialová, smetanově bílá
Číslo produktu: 667
Charakteristika: Elegantní jemný šperk se silnými vibracemi

Tento jemný náhrdelník z výjimečného tmavě fialově zabarveného mikro broušeného ametystu s krásně zabarvenou modro-fialovou perlou a malými bílými perličkami, vám bude nejen ozdobou, ale svými mocnými účinky může ovlivnit váš život. Chrání před agresivní energií z přístrojů, země i lidí. Posiluje duševní schopnosti a intuici, brání před závislostmi všeho druhu. Pomůže uskutečnit vaše záměry, harmonizuje milostné vztahy, pomůže vyrovnat se se ztrátou. Dodá vám sílu a naději a bude vás učit stát se lepším člověkem.
Array
Prodejní cena2.722 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Ametyst je mým milovaným drahokamem, který svými mocnými duchovními vibracemi působí téměř na všechno. Je ochranným kamenem, bude vás bránit před psychickými útoky a geopatogenními zónami. Potírá hněv, strach a jiné negativní sklony a posiluje v nás obětavost a nezištnost. Posílí schopnost rozhodování, paměť, motivaci a uskutečnění vašich záměrů. Zároveň posiluje intuici i tělesné vlohy. Na druhé straně chrání před závislostmi a nestřídmostí na všech úrovních. V těžkých chvílích pomůže vyrovnat se s prožitou ztrátou. Je velkým pomocníkem na duchovní cestě a mostem mezi nebem a zemí. Jeho další neocenitelnou vlastností je, že stabilizuje a harmonizuje milostné vztahy.

Perla je symbolem čistoty a proměny, duchovního vývoje. Ukazuje, že i malí a utiskovaní mohou dosáhnout dokonalosti a krásy v duši a že bolestivé zkušenosti nám umožňují dosáhnout větší dokonalosti. Učí nás karmickým zákonům tím, že umocňuje důsledky našich činů. Vše dobré i špatné se nám vrátí.

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Ametyst léčí nespavost, noční můry, stres, kožní nemoci, střeva, imunitní systém, vylučovací orgány, reguluje stav střevní mikroflóry. Léčí neurózy a závislost na alkoholu a drogách. Čistí auru, proměňuje negativní energii. Stabilizuje duševní stav (kromě paranoi a schizofrenie).

Perly podporují uzdravení psychosomatických nemocí, zánět dýchacích cest. Posilují nervy.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,32 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.