Email
20200327_114023.jpg_1
20200327_114023.jpg_1 20200327_112554.jpg

Náhrdelník apatit, stříbrný přívěs se sagenitem

Složení: Apatit broušené rondelky 4 mm, stříbrný přívěsek se sagenitem (rutilovaný křišťál) 28*38 mm, starožitné marocké korále 14*6 mm, 22k pozlacené stříbrné korálky 2 mm, broušené stříbrné fazetované tuby Hill Tribe 4 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 42 cm
Barva: lahvově zelená, zlatá, bílá
Číslo produktu: 766
Charakteristika: Náhrdelník pro ochranu, energii, motivaci, komunikaci, tvořivost a vášeň

Tento náhrdelník s nezvykle tlumeně zelenými apatity zdobí přívěsek s nádherným sagenitem, kterému se poprávu říká andělské vlasy, má opravdu velmi komplexní účinky. Sagenit, vlastně rutilovaný křišťál, ještě zvyšuje energii a léčivou sílu křišťálu. Dodá energii, naladí vás na vnitřní vedení, překonává zátěž z minulosti, ukazuje životní plán, podporuje duchovní transformaci. Apatit pomůže odstranit spory, zklamání a zvýšit tvůrčí schopnosti a intelekt. Na druhé straně zvyšuje empatii a sexuální energii. Navíc vám pomůže, pokud chcete zhubnout.
Prodejní cena4.447 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Krásný apatit není na povzbuzení apatie, jak by se mohlo zdát podle názvu, ale právě naopak. Zvyšuje jednak duchovní naladění, jednak energii a motivaci. Odstraňuje negativní postoje, lhostejnost, nepřátelství a vyvolává touhu po službě druhým. Pomáhá komunikaci, urovnává zmatky a spory. Je dobrý proti podrážděnosti a citovému vyčerpání. Zvyšuje tvůrčí schopnosti a intelekt. Tím, že zvyšuje energii kundalini, podporuje fyzickou vášeň a odstraňuje zklamání.

Sagenit ještě zvyšuje energii křišťálu a má velkou léčivou sílu. Umožňuje duchovní růst a dokáže naladit na vnitřní vedení. Vytlačuje negativní energii a citové útoky a zátěž z minulosti. Spojí Vás s moudrostí, dosaženou v minulých životech a ukáže Váš životní plán a podporuje transformaci. Hojí temné naladění duše a ulevuje od strachu, depresí, fóbií a obav a vnáší do ní harmonii, krásu a útěchu.

Vliv na zdraví:

Léčí kosti, chrupavky zuby, pomáhá vstřebávání vápníku. Potlačuje hlad a zvyšuje účinnost metabolismu. Snižuje malátnost a krevní tlak. Omezuje hyperaktivitu a autismus.

Sagenit pomáhá léčit chronické nemoci, impotenci, neplodnost, vyčerpání, horní dýchací cesty, bronchitidu, astma, tuberkulózu. Podněcuje štítnou žlázu, odstraňuje parazity a vadné držení těla. Reguluje zdravý růst buněk, posiluje imunitu.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 7,36 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.