Email
20200512_175352.jpg
20200512_175352.jpg 20200512_180454.jpg_1 20200512_180558.jpg_1

Náhrdelník, citrín kapky, olivín tuby, stříbro

Složení: citrín AAA mikro broušené brioletky 8 mm, olivín tuby 4-5 mm, stříbrné ručně vyrobené motané rondely Hill tribe 6 mm a fazetované tuby 4,5 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: náhrdelník 43 cm
Barva: zlatě žlutá, světle zelenožlutá
Číslo produktu: 780
Charakteristika: Šperk pro hojnost, ochranu, energii, naději, odpuštění a lásku.


Tento náhrdelník je velice působivý svou kombinací luxusně mikro broušeného, zářivého zlatého citrínu a teple zeleného olivínu. Ještě působivější jsou však jeho účinky. Pokud chcete přitáhnout do svého života světlo, hojnost a lásku, je to ten pravý šperk pro Vás. Citrín přitahuje bohatství (materiální i duševní) a urovnává spory. Olivín (peridot) poskytuje ochranu proti zlu, dává energii, duševní vyrovnanost, radost ze života, učí lásce, vřelosti a odpuštění sobě i druhým.
Prodejní cena3.876 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Citrín je vzácný drahý kámen, který vám poskytne silnou ochranu a energii. Zvyšuje tvůrčí schopnosti, intuici a chrání auru a čistí čakry. Přináší hojnost a urovnává vztahy v rodině či společenství, kde jsou spory. Pomůže vám zbavit se svých negativních vlastností, vzteku a strachu. Překonává strach z odpovědnosti.

Drahokam olivín (peridot) ochraňuje proti zlým duchovním silám, které nám škodí a svádí z cesty. Dává energii, radost, dobrou náladu a citovou vřelost. Podroruje mentální schopnosti a uklidňuje mysl. Vnáší světlo do duše, když trpí melancholií, nejistotou a bezmocností, tlumí sebelítost a přecitlivělost, ale zároveň krotí domýšlivost, pocity viny a zlost. Podporuje činorodost a schopnost odpouštět a poučit se z chyb. Učí vzít život do svých rukou. Harmonizuje srdce s rozumem.

 

 

Vliv na zdraví:

Citrín léčí chronický únavový syndrom, oči, nervy, zácpu a celulitidu. Povzbuzuje trávení a krevní oběh. Pomáhá při menstruaci a menopauze. Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Olivín podporuje detoxikaci, látkovou výměnu, zařívání slezinu a játra. Pomáhá při zácpě, zánětu střev a infekčních onemocněních.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 4,14 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.