Email
20220223_111344.jpg
20220223_111344.jpg 20220223_111050.jpg_1 20220223_111329.jpg_1

Náhrdelník citrín, stříbrný přívěsek s čaroitem

Složení: citrín ručně mikro broušené rondely 4 mm, autorský přívěs stříbro, čaroit kabošon AAA 46*29 mm, 51 karátů, stříbrné korálky Hill Tribe, stříbrné zapínání, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 44,5 cm
Barva: lila fialová, žlutá, bílá
Číslo produktu: 986
Charakteristika: Originální, šperk se silnými vibracemi pro bezvýhradnou lásku, harmonii, rozvoj osobnosti, odvahu, prosperitu a duchovní rozvoj.

Tento náhrdelník v zlatých tónech citrínu zdobí originální autorský přívěsek s výjímečně krásným čaroitem. Bude nejen originální ozdobou, ale svými mocnými účinky může ovlivnit váš život. Chrání auru, přináší vnitřní i vnější harmonii, pomůže překonat temnotu, stres, agresivitu a nefunkční vzorce chování.. Vnáší do života naději a učí žít v přítomnosti. Pomůže uskutečnit vaše záměry. Napomáhá osobnostnímu a duchovnímu rozvoji.
Prodejní cena5.600 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: 

Čaroit je kamenem proměny a duchovního vhledu. Pomáhá překonávat strach, pročišťuje auru a probouzí bezvýhradnou lásku. Hojí tělo i city,pomáhá vyrovnat se se zápornými vlastnostmi a nahlížet věci z širší perspektivy. Podněcuje analytické a rozhodovací schopnosti. Učí nás žít v přítomnosti a vybízí ke službě lidstvu.

Citrín je vzácný drahokam, který vám poskytne silnou ochranu a energii. Zvyšuje tvůrčí schopnosti, intuici a chrání auru a čistí čakry.  Přináší hojnost a urovnává vztahy v rodině či společenství, kde jsou spory. Pomůže vám zbavit se svých negativních vlastností, vzteku a strachu. Překonává strach z odpovědnosti.

 

 

Vliv na zdraví:

Čaroit transformuje negativní energii v hojivou sílu. Léčí srdce, oči, játra a slinivku. Pomáhá při nespavosti a autismu.

Citrín léčí chronický únavový syndrom, oči, nervy, zácpu a celulitidu. Povzbuzuje trávení a krevní oběh. Pomáhá při menstruaci a menopauze.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 11,01 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.