Email
20181220_120945.jpg
20181220_120945.jpg 20181220_120945.jpg_product 20181220_120945.jpg_product

Náhrdelník jantar, černý spinel a stříbro

Složení: Jantar přírodní, starožitné korále soudky 25 a 18 mm, černý spinel AAA heischi brus 8 mm, stříbrné broušené disky 10 mm a fazetované tuby Hill Tribe 1,5*45 mm*stříbrné zapínání, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 43 cm
Barva: černá, medově žlutá
Číslo produktu: 623
Charakteristika: Originální ochranný a energetizující šperk

Tento náhrdelník je opravdu něco extra. Jantary jsou ze starožitného náhrdelníku, který mi věnovala moje kmotra, úžasná laskavá dáma. Náhrdelník ji znárodnili komunisté a pak ho našla ve starožitnictví a dlouho šetřila, aby si ho mohla zase koupit. Tyto jantary v medové barvě jsou dnes velmi cenné a o část z nich se nyní dělím.. Jantar harmonizuje čakry, pomáhá uzdravení a dosažení tužeb. Spinel chrání před negativními energiemi, odbourává blokády a dodává rovnováhu a harmonii..

Array
Prodejní cena8.639 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Jantar je od dávných časů ceněným kamenem s léčivou a ochrannou mocí. Pomáhá uzdravení, čistí čakry a negativní energii proměňuje v pozitivní. Udržuje tělo v kontaktu s vyššími energiemi. Přináší stabilitu, ale zároveň vás podnítí ke snaze dosáhnout vašich cílů. Je účinný proti sebevražedným myšlenkám a depresím. Podporuje rozum a paměť, a zároveň napomáhá k dosažení klidu a míru.

Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Zmírňuje obavy z nejistoty, pokud stojíme před novým a neznámým. Černý spinel odbourává tělesné a duševní blokády a pohlcuje negativní energii

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Jantar pročišťuje energie čaker a pomáhá sebeuzdravení. Pomáhá léčit krční problémy, klouby, žaludek, slezinu, ledviny, játra, močový měchýř a žlučník. Uzemňuje energii.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 7,20 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.