Email
20190626_203919.jpg
20190626_203919.jpg 20190626_203919.jpg_product 20190626_203919.jpg_product

Náhrdelník jantar, přírodní korál, stříbrný přívěsek s korálem

Složení: Jantar přírodní starožitné korále soudky 10-13 mm, přírodní italský korál AAA tuby 5 a 11 mm, berberské starožitné stříbro - rondely 8*4 mm, rondělovače 5 a 6 mm, Hill Tribe stříbrné tuby 2*5 mm, stříbrný starožitný berberský přívěsek s červeným přírodním korálem, stříbrné zapínání, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 43 cm
Barva: cihlově červená, medově žlutá
Číslo produktu: 673
Charakteristika: Orientální šperk pro lásku, soucit, stabilitu a duševní klid.

Tento náhrdelník ze starožitného jantaru zdobí starožitný berberský přívěsek s přírodním červeným korálem. Jantary jsou ze starožitného náhrdelníku, který mi věnovala moje kmotra, úžasná laskavá dáma. Tyto jantary v medové barvě jsou dnes velmi cenné. Jantar harmonizuje čakry, pomáhá uzdravení a dosažení tužeb. Čistí čakry a proměňuje negativní energii na pozitivní. Korál podporuje lásku, oddanost a vnitřní klid. Je blahodárný pro těhotné a matky.
Array
Prodejní cena8.295 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Jantar je od dávných časů ceněným kamenem s léčivou a ochrannou mocí. Pomáhá uzdravení, čistí čakry a negativní energii proměňuje v pozitivní. Udržuje tělo v kontaktu s vyššími energiemi. Přináší stabilitu, ale zároveň vás podnítí ke snaze dosáhnout vašich cílů. Je účinný proti sebevražedným myšlenkám a depresím. Podporuje rozum a paměť, a zároveň napomáhá k dosažení klidu a míru.

Červený korál symbolizuje lásku, oddanost, pokoru a soucit s trpícími. Je i symbolem mateřství. Budoucí matky by jej měly nosit na krku. Růžový korál přináší harmonii a vnitřní klid, mírní deprese, citová vzrušení.

 

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Jantar pročišťuje energie čaker a pomáhá sebeuzdravení. Pomáhá léčit krční problémy, klouby, žaludek, slezinu, ledviny, játra, močový měchýř a žlučník. Uzemňuje energii.

Korál léčí osteoporózu, rachitidu, choroby močového ústrojí, kašel a astma. Červený korál chrání plod v těhotenství, pomáhá při neplodnosti, poruchách krevního oběhu, menstruační nepravidelnosti. Podporuje sexuální touhu.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 36,6 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.