Email
20220416_191243.jpg

Náramek pánský tyrkys, tygří oko, bali stříbro

Složení: přírodní nebarvený tyrkys heishi korále 5-6 mm, tygří oko matné korále 8 mm, ručně vyrobené Bali stříbrné rozdělovače, stříbrné komponenty, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 20 cm (vnitřní obvod)
Barva: hnědá, tyrkysově zelená
Číslo produktu: 988
Charakteristika: Originální ochranný šperk pro zvýšení sebedůvěry, psychické odolnosti, pro seberealizaci a lásku.

Tento luxusní pánský náramek zdobí krásné tyrkysy, matná tygří oka a exkluzivní bali stříbro. Tyrkys léčí, chrání před negativními energiemi, depresí, sebepoškozováním a mučednickým jednáním. Tygří oko podpoří sebedůvěru, integritu, rozvahu, výkonnost a schopnost používat sílu.Prodejní cena2.124 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Tyrkys je nejúčinnější léčivý kámen, který by měl mít při sobě každý. S ním můžete žít s hlavou v oblacích a pevnou půdou pod nohama. Poskytne vám silnou ochranu a dokáže varovat před osudovými ranami a zdravotními problémy tím, že zmatní a šedavě zezelená. Krátkým pobytem na slunci opět získá svou jasnou barvu. Rozptyluje a vstřebá negativní energii a elektromagnetický smog. Pomáhá k seberealizaci a hledání řešení problémů. Zahání sklony k mučednickému jednání a sebepoškozování. Podněcuje k romantické lásce. Pomáhá při vyčerpání a depresi.

Tygří oko je ochranný kámen proti nepřátelství a černé magii. Přinese vám integritu osobnosti a naučí správně používat sílu. Pomáhá při hledání vnitřních zdrojů a dosahování cílů. Uzemňuje energii. Rozliší mezi přáním a tím, co opravdu potřebujete. Pomáhá řešit vnitřní konflikty, zejména ty, způsobené pýchou a tvrdohlavostí. Pomáhá zbavit se přílišné závislosti na druhých a přílišné sebekritiky a uznat vlastní cenu.
Zlaté tygří oko pomáhá otevřenosti, vůli, rozvaze, soustředění, výkonu při zkouškách a důležitých jednáních.

 

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

 

Tygří oko léčí poruchy osobnosti, jako schizofrenie, paranoia či nutkavé jednání, potlačuje deprese a zlepšuje náladu. Léčí zrak a ostatní smyslové orgány, krk a rozmnožovací orgány, mírní astma

Tyrkys posiluje imunitní systém,  snižuje překyselení organismu, virové infekce, oči, záněty. Detoxikuje organismus. Léčí oči, včetně šedého zákalu. Pomáhá při poruchách řeči..

   
Hmotnost stříbra Ag 925 . 1,79 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.