Email
20211026_173927.jpg_1
20211026_173927.jpg_1 20211026_173934.jpg_1

Náhrdelník lapis lazuli, pozlacený Bali korál

Složení: Lapis lazuli matné korále 6 mm, stříbrné pozlacené komponenty Hill Tribe a Bali korál, stříbrné komponenty a zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 44 mm,
Barva: kobaltově modrá
Číslo produktu: 952
Charakteristika: Elegantní ochranný šperk

Tento elegantních náhrdelník jsem vyrobila ho z matných lazuritů, které krásně kontrastují s luxusním Bali korálem. Ochrání vás před duševními útoky, pomůže zlomit trápení a neštěstí. Přinese vám klid a soucit, čistotu charakteru a inspiraci.
Prodejní cena3.372 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Lazurit je úžasným ochranným kamenem. Dokáže rozpoznat, zastavit a vrátit duševní útoky. Dokáže zvrátit neštěstí a napravit problémy, způsobené mlčením. Zvyšuje duchovní schopnosti, odstraňuje stres a přináší pocit klidu a míru. Podporuje převzetí odpovědnosti za vlastní život. Podpoří ve vás čestnost, soucit a poctivost, s ním překonáte i problémy v komunikaci a konflikty. Podporuje tvůrčí schopnosti. Odstraňuje utrpení, krutost a strádání.

Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Zmírňuje obavy z nejistoty, pokud stojíme před novým a neznámým. Zbarvený do modra podporuje víru, do červené snižuje deprese, stres, podráždění. Fialový napomáhá meditaci. Černý spinel odbourává tělesné a duševní blokády a pohlcuje negativní energii

 

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Lapis lazuli pomáhá překonat deprese. Léčí respirační a nervový systém, krk, hlasivky, štítnou žlázu, sluch. Zvyšuje imunitu a čistí krev. Pomáhá při nespavosti, závratích, migréně a bolesti.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 7,65g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.