Email
20220824_140534.jpg
20220824_140534.jpg 20220824_140953.jpg_1

Náhrdelník lapis lazuli, stříbro, filigránový přívěs s tibetským tyrkysem

Složení: Lapis lazuli AAA korále 10 a 12 a 4 mm, stříbrný filigránový přívěs - pravý přírodní tibetský tyrkys kabošon 47*29 mm, marocké starožitné stříbro, tyrkys tuby 6*12 mm, , stříbrné zapínání.
Délka: 45,5 cm
Barva: indigově modrá, tyrkysová
Číslo produktu: 1007
Charakteristika: Originální šperk pro ochranu, zklidnění, seberealizaci a lásku

Tento výrazný šperk z lapisu zdobí marocké starožitné stříbro a nádherný zářivě tyrkysově modrý tibetský tyrkysem. Tyto kameny navíc považuji za nejlepší drahé kameny pro ochranu a osobní rozvoj, a jejichž účinky se skvěle doplňují. Lazurit dodá našemu charakteru sílu a hloubku, ochranu proti duševním útokům a neštěstí, tyrkys chrání, pomáhá nalézat řešení problémů, vzít život do svých rukou a žít v duševním zdraví a lásce.
Prodejní cena6.223 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Lazurit je úžasným ochranným kamenem. Dokáže rozpoznat, zastavit a vrátit duševní útoky. Dokáže zvrátit neštěstí a napravit problémy, způsobené mlčením. Zvyšuje duchovní schopnosti, odstraňuje stres a přináší pocit klidu a míru. Podporuje převzetí odpovědnosti za vlastní život. Podpoří ve vás čestnost, soucit a poctivost, s ním překonáte i problémy v komunikaci a konflikty. Podporuje tvůrčí schopnosti. Odstraňuje utrpení, krutost a strádání. Tyrkys je nejúčinnější léčivý kámen, který by měl mít při sobě každý. S ním můžete žít s hlavou v oblacích a pevnou půdou pod nohama. Poskytne vám silnou ochranu a dokáže varovat před osudovými ranami a zdravotními problémy tím, že zmatní a šedavě zezelená. Krátkým pobytem na slunci opět získá svou jasnou barvu. Rozptyluje a vstřebá negativní energii a elektromagnetický smog. Pomáhá k seberealizaci a hledání řešení problémů. Zahání sklony k mučednickému jednání a sebepoškozování. Podněcuje k romantické lásce. Pomáhá při vyčerpání a depresi.Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Lapis lazuli pomáhá překonat deprese. Léčí respirační a nervový systém, krk, hlasivky, štítnou žlázu, sluch. Zvyšuje imunitu a čistí krev. Pomáhá při nespavosti, závratích, migréně a bolesti. Tyrkys posiluje imunitní systém, snižuje překyselení organismu, virové infekce, oči, záněty. Detoxikuje organismus. Léčí oči, včetně šedého zákalu. Pomáhá při poruchách řeči.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 17,64 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.