Email
20200724_194734.jpg_1
20200724_194734.jpg_1 20200724_192542.jpg 20200724_194645.jpg_1 20200724_1945225.jpg_1

Náhrdelník larimar, keishi perly a stříbro

Složení: Larimar kabošon AAA ++ 27*20 mm, měsíční kámen broušené heishi rondely 4mm, sladkovodní keishi perly 8-10 mm, stříbrné rozdělovače 7.5 mm a fazetované korále 3 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 43.5 cm
Barva: modro-bílá, bílá s modrými odlesky, bílo-šedá,
Číslo produktu: 795
Charakteristika: Ženskost, intuice, empatie, balzám pro zraněnou duši, pomoc při vyřešení nepřekonatelných problémů.

Tento šperk zdobí naprosto luxusní kabošon larimaru a vzácné atypické keishi perly . Je úžasný pro ženy, které chtějí najít samy sebe, překonat rány osudu a otevřít se klidu a lásce. S jeho pomocí se napojíte na síly života a získáte vedení a spojení s přírodou. Perly pomohou duchovnímu vývoji. Měsíční kámen zvyšuje intuici a empatii.
Prodejní cena6.958 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

 

Larimar, vzácný nadpozemský kámen, který byl objeven nedávno a těží se pouze v Dominikánské republice. Přináší lásku, klid a vyrovnanost. Je průvodcem duše po pravé cestě životem. Pokud ji hledáte, pomůže najít spřízněnou duši a hojí stará srdeční traumata. Odbourává sklony k chování, kterým si sami škodíme, zejména k mučednickému chování. Pomůže vám převzít kontrolu nad svým životem. S jeho pomocí získáte nadhled a odstup od zdánlivě nepřekonatelných problémů a přijdete na to, jak je nejlépe vyřešit. Odstraňuje pocity viny a strachu. Pomáhá ženám naladit se na vrozenou ženskost a spojení s přírodou. Je také kamenem, podporujícím meditaci a náhled do pravé podstaty vašeho života

.Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.

Perla je symbolem čistoty a proměny, duchovního vývoje. Ukazuje, že i malí a utiskovaní mohou dosáhnout dokonalosti a krásy v duši a že bolestivé zkušenosti nám umožňují dosáhnout větší dokonalosti. Učí nás karmickým zákonům tím, že umocňuje důsledky našich činů. Vše dobré i špatné se nám vrátí.

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

 

Larimar podporuje samoléčebný proces, i v případech, kdy je malá naděje na vyléčení. Léčí chrupavky, krk, odstraňuje zablokovanou energii v hrudi, hlavě a krku. Po přiložení vytáhne bolest z postiženého místa.

Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku.

Perly podporují uzdravení psychosomatických nemocí, zánět dýchacích cest. Posilují nervy.

 

 

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,65 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.