Email
20200228_132046.jpg
20200228_132046.jpg 20200228_132655.jpg_1 20200228_132708.jpg_1

Náhrdelník měsíční kámen, stříbrný přívěs s arizonským tyrkysem

Složení: Složení: Autorský stříbrný přívěsek s arizonským přírodním tyrkysem 16*20mm kabošon kapka, měsíční kámen korále 8 mm, stříbrné rozdělovače a korálky Hill tribe 4 mm, 3 mm a 1,5 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 45cm
Barva: tyrkysově modrá, šedá
Číslo produktu: 755
Charakteristika: Náhrdelník pro ochranu, seberealizaci, empatii a lásku.

Tento náhrdelník z měsíčního kamene zdobí originální autorský přívěsek s nádherným přírodním arizonským tyrkysem. Tyrkys je úžasný kámen, který má pozitivní účinek snad na každou oblast života, ať je to láska, ochrana, seberealizace, či fyzické a duševní zdraví. Pravé tyrkysy, které jsou dnes vzácné, protože většina šperkových kamenů, deklarovaných jako tyrkysy, jsou barvené howlity nebo magnezity. Měsíční kámen podpoří empatii, ženskost a harmonii.
Array
Prodejní cena4.989 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na zdraví:

Tyrkys posiluje imunitní systém, snižuje překyselení organismu, virové infekce, oči, záněty. Detoxikuje organismus. Léčí oči, včetně šedého zákalu. Pomáhá při poruchách řeči.

Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku.

Vliv na psychiku:

Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.

Tyrkys je nejúčinnější léčivý kámen, který by měl mít při sobě každý. S ním můžete žít s hlavou v oblacích a pevnou půdou pod nohama. Poskytne vám silnou ochranu a dokáže varovat před osudovými ranami a zdravotními problémy tím, že zmatní a šedavě zezelená. Krátkým pobytem na slunci opět získá svou jasnou barvu. Rozptyluje a vstřebá negativní energii a elektromagnetický smog. Pomáhá k seberealizaci a hledání řešení problémů. Zahání sklony k mučednickému jednání a sebepoškozování. Podněcuje k romantické lásce. Pomáhá při vyčerpání a depresi.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 11,64 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.