Email
20190320_122224.jpg_product
20190320_122224.jpg_product 20190320_122224.jpg 20190320_122224.jpg_product 20190320_122224.jpg_product_product_product

Náhrdelník měsíční kámen, stříbrný přívěsek s ametystovým krápníkem

Složení: Přírodní ametyst krápníkový řez 36*24 mm, ceylonský měsíční kámen AAA broušené rondely 3,4 mm,, stříbrné fazetované korálky Hill Tribe 3 a 1,8 mm a fazetované tuby 1,3* 4,5, stříbrné zapínání.
Délka: 44 cm
Barva: světle modrá, bílá, světle zelená
Číslo produktu: 633
Charakteristika: Originální luxusní šperk pro ochranu a ženskost

Tento krásný, naprosto výjimečný náhrdelník zdobí autorský přívěsek se vzácným řezem krápníku ametystu, který kontrastuje s bíle opalizujícími měsíčními kameny Ochrání, pomůže v nových začátcích i dotahovat záležitosti do konce. Zvyšuje intuici, komunikační schopnosti a empatii, uklidňuje a uzdravuje emoce. Pomáhá uskutečňovat záměry a potírat hněv a léčit traumata. Chrání před negativní energií z přístrojů i lidí, před závislostmi a depresemi, zlepšuje partnerské vztahy.Vyzařuje ženskou energii.
Array
Prodejní cena7.259 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Ametyst je mým milovaným drahokamem, který svými mocnými duchovními vibracemi působí téměř na všechno. Je ochranným kamenem, bude vás bránit před psychickými útoky a geopatogenními zónami. Potírá hněv, strach a jiné negativní sklony a posiluje v nás obětavost a nezištnost. Posílí schopnost rozhodování, paměť, motivaci a uskutečnění vašich záměrů. Zároveň posiluje intuici i tělesné vlohy. Na druhé straně chrání před závislostmi a nestřídmostí na všech úrovních. V těžkých chvílích pomůže vyrovnat se s prožitou ztrátou. Je velkým pomocníkem na duchovní cestě a mostem mezi nebem a zemí. Jeho další neocenitelnou vlastností je, že stabilizuje a harmonizuje milostné vztahy.

Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Ametyst léčí nespavost, noční můry, stres, kožní nemoci, střeva, imunitní systém, vylučovací orgány, reguluje stav střevní mikroflóry. Léčí neurózy a závislost na alkoholu a drogách. Čistí auru, proměňuje negativní energii. Stabilizuje duševní stav (kromě paranoi a schizofrenie). 

Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 10,13 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.