Email
20230307_143019.jpg_1
20230307_143019.jpg_1 20230307_142527.jpg 20230307_143024.jpg_1

Náhrdelník olivín, stříbrný přívěsek s ametystem

Složení: přírodní olivín boušené nugety, přívěsek s broušenými ametysty Hill Tribe stříbro, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 43 mm
Barva: zelenožlutá, fialová
Číslo produktu: 1047
Charakteristika: Šperk pro ochranu, radost, vřelost, rovnováhu a převzetí života do svých rukou.

Krásný, teple zelené olivínové nugety kontrastují s fialkovým ametystovým přívěskem. Olivín podporuje radost, citovou vřelost, energii a harmonii a činorodost. Ametyst chrání, podporuje partnerské vztahy, duchovní růst, duševní vyrovnanost.

Prodejní cena5.966 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

 

Vliv na psychiku:

Drahokam olivín (peridot) ochraňuje proti zlým duchovním silám, které nám škodí a svádí z cesty. Dává energii, radost, dobrou náladu a citovou vřelost. Podroruje mentální schopnosti a uklidňuje mysl. Vnáší světlo do duše, když trpí melancholií, nejistotou a bezmocností, tlumí sebelítost a přecitlivělost, ale zároveň krotí domýšlivost, pocity viny a zlost. Podporuje činorodost a schopnost odpouštět a poučit se z chyb. Učí vzít život do svých rukou. Harmonizuje srdce s rozumem.

Ametyst je mým milovaným drahokamem, který svými mocnými duchovními vibracemi působí téměř na všechno. Je ochranným kamenem, bude vás bránit před psychickými útoky a geopatogenními zónami. Potírá hněv, strach a jiné negativní sklony a posiluje v nás obětavost a nezištnost. Posílí schopnost rozhodování, paměť, motivaci a uskutečnění vašich záměrů. Zároveň posiluje intuici i tělesné vlohy. Na druhé straně chrání před závislostmi a nestřídmostí na všech úrovních. V těžkých chvílích pomůže vyrovnat se s prožitou ztrátou. Je velkým pomocníkem na duchovní cestě a mostem mezi nebem a zemí.Jeho další neocenitelnou vlastností je, že stabilizuje a harmonizuje milostné vztahy..

Vliv na zdraví:

Olivín podporuje detoxikaci, látkovou výměnu, zařívání slezinu a játra. Pomáhá při zácpě, zánětu střev a infekčních onemocněních. 

Ametyst léčí nespavost, noční můry, stres, kožní nemoci, střeva, imunitní systém, vylučovací orgány, reguluje stav střevní mikroflóry. Léčí neurózy a závislost na alkoholu a drogách.Čistí auru, proměňuje negativní energii. Stabilizuje duševní stav (kromě paranoi a schizofrenie).

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 8,01 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.