Email
20190731_133103.jpg
20190731_133103.jpg 20190731_133103.jpg_product 20190731_133103.jpg_product

Náhrdelník olivín, turmalín, stříbrný přívěsek s bio prehnitem

Složení: olivín AAA ručně broušené rondely 3 mm, turmalín rubelít AAA ručně broušené rondely 3-3,5mm, autorský přívěsek stříbro, bio prehnit 24*36 mm, stříbrné tepané tuby Hill Tribe 3,5 mm, ocelovo-nylonové lanko, stříbrné zapínání.
Délka: 42 cm
Barva: zelenožlutá, vínově červená
Číslo produktu: 694
Charakteristika: Šperk pro ochranu, radost, vřelost, rovnováhu, lásku, ochranu, prosperitu a duchovní rozvoj.

Tento originální náhrdelník v teplých zelených a červených tónech, jsem ozdobila autorským přívěskem s exkluzivním bio prehnitem. Jeho účinky jsou opravdu úžasné. Přinese radost, citovou vřelost, energii a harmonii, bezpodmínečnou lásku a činorodost. Ochrání před negativními energiemi, depresemi a podporuje duchovní rozvoj a prosperitu.

Array
Prodejní cena5.240 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Drahokam olivín (peridot) ochraňuje proti zlým duchovním silám, které nám škodí a svádí z cesty. Dává energii, radost, dobrou náladu a citovou vřelost. Podroruje mentální schopnosti a uklidňuje mysl. Vnáší světlo do duše, když trpí melancholií, nejistotou a bezmocností, tlumí sebelítost a přecitlivělost, ale zároveň krotí domýšlivost, pocity viny a zlost. Podporuje činorodost a schopnost odpouštět a poučit se z chyb. Učí vzít život do svých rukou. Harmonizuje srdce s rozumem.

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach. Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. Uvádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl.

Prehnit je kamenem bezpodmínečné lásky, kromě toho je to jeden ze silných mystických kamenů, napomáhajících sebepoznání a léčení druhých. Učí vhledu do duše své i jiných. Poskytuje ochranný štít energie, který vám pomůže vytvořit své ochranné hranice a harmonizuje a uzdravuje okolní prostředí. Je proto skvělým kamenem pro feng-šuej (vedle křišťálu, ametystu, růženínu a citrínu). Potlačuje potřebu hromadění, zahání noční můry a deprese.

Vliv na zdraví:

Olivín podporuje detoxikaci, látkovou výměnu, zařívání slezinu a játra. Pomáhá při zácpě, zánětu střev a infekčních onemocněních.

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť.

Prehnit je dobrým pomocníkem při diagnostikování, léčí ledviny, močový měchýř, brzlík, ramena, hruď a plíce a arteriosklerózu. Pomáhá při dietách, zvyšuje potenci a regeneruje.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 11,81 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.