Email
20230619_203743.jpg

Náhrdelník perly, olivín, stříbrný přívěsek s černou perlou

Složení: Černé sladkovodní perly 5,5-6 mm, olivín broušené soudky 5,5-6 mm, stříbrný, ručně vyrobený přívěsek s černou perlou, stříbrné korálky, stříbrné zapínání.
Délka: 43 cm
Barva: šedá s petrolejovými odlesky, zelenožlutá
Číslo produktu: 1076
Charakteristika: Náhrdelník pro ochranu, radost, vřelost, rovnováhu, čistotu a krásu duše.
Přírodní šedé a bílé perly kontrasují s teple zeleným olivínem, který přináší radost, citovou vřelost, energii a harmonii. Perly nás nejen zdobí, ale ukazují nám cestu svou schopností přinášet štěstí za dobré skutky a bolest za špatné.

Prodejní cena5.311 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Perla je symbolem čistoty a proměny, duchovního vývoje. Ukazuje, že i malí a utiskovaní mohou dosáhnout dokonalosti a krásy v duši a že bolestivé zkušenosti nám umožňují dosáhnout větší dokonalosti. Učí nás karmickým zákonům tím, že umocňuje důsledky našich činů. Vše dobré i špatné se nám vrátí.

Drahokam olivín (peridot) ochraňuje proti zlým duchovním silám, které nám škodí a svádí z cesty. Dává energii, radost, dobrou náladu a citovou vřelost. Podroruje mentální schopnosti a uklidňuje mysl. Vnáší světlo do duše, když trpí melancholií, nejistotou a bezmocností, tlumí sebelítost a přecitlivělost, ale zároveň krotí domýšlivost, pocity viny a zlost. Podporuje činorodost a schopnost odpouštět a poučit se z chyb. Učí vzít život do svých rukou. Harmonizuje srdce s rozumem.

Vliv na zdraví:

Perla podporuje uzdravení psychosomatických nemocí a zánětu dýchacích cest. Posiluje nervy.

Olivín podporuje detoxikaci, látkovou výměnu, zařívání slezinu a játra. Pomáhá při zácpě, zánětu střev a infekčních onemocněních.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 7,16 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.