Email
20190626_203027.jpg
20190626_203027.jpg 20190626_203027.jpg_product 20190626_203027.jpg_product

Náhrdelník přírodní korál, turmalín, filigránový přívěs s korálem

Složení: Složení: Starožitný lososový středomořský korál nugety 21*18, 10*18, 9*12 mm, turmalín tuby 5*6-8 mm, spinel korálky 4 mm, starožitné berberské filigránové stříbro: korálové čepičky, rozdělovače a bicone korále, přívěs k korálem 54 mm, Hill-Tribe stříbro - bicone korále 5,5 mm, tuba 3*30 mm , prodlužovací řetěz 6 mm, stříbrné komponenty a zapínání, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 42 - 47 cm
Barva: lososově oranžová, černá
Číslo produktu: 674
Charakteristika: Luxusní orientální náhrdelník pro lásku a touhu, ochranu, odbourání blokád, duševní rovnováhu a harmonii.

Tento originální, výrazný náhrdelník v orientálním stylu jsem vyrobila ze vzácného starožitného středomořského nebarveného přírodního lososového korálů a s černého turmalínu a spinelu s filigránovým stříbrem. Přinese vám lásku, pokoru, soucit a harmonii. Podporuje sexuální touhu a plodnost. Pohlcuje negativní energií a odbourává blokády.
Prodejní cena10.447 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Červený korál symbolizuje lásku,oddanost, pokoru a soucit s trpícími. Je i symbolem mateřství. Budoucí matky by jej měly nosit na krku.

Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Zmírňuje obavy z nejistoty, pokud stojíme před novým a neznámým. Černý spinel odbourává tělesné a duševní blokády a pohlcuje negativní energii.

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach. Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. Uvádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl. Černý turmalín vás nejlépe chrání před zářením mobilů, elektromagnetickým smogem, mentálními útoky a negativní energií, aniž by potřeboval čistit. Odstraňuje napětí a stres.

čátek formuláře

 

Vliv na zdraví:

Korál léčí osteoporózu, rachitidu, choroby močového ústrojí, kašel a astma. Červený korál chrání plod v těhotenství, pomáhá při neplodnosti, poruchách krevního oběhu, menstruační nepravidelnosti. Podporuje sexuální touhu.

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 34,97 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.