Email
20191127_143821.jpg_1
20191127_143821.jpg_1 20191127_143749.jpg_1 20191204_142259.jpg_1

Náhrdelník přírodní tyrkys s berberským přívěskem s tyrkysem a korálem

Složení: Složení: Starožitný berberský přívěsek s přírodním tyrkysem a korálem 10,72 g, přírodní nebarvené tyrkysy heishi rondely 5,5-6 mm, stříbrné, ručně vyrobené oxidované tuby bambus Hill Tribe 2,5*5 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 42 cm
Barva: červená, tyrkysově modrá a zelená
Číslo produktu: 723
Charakteristika: Výrazný náhrdelník pro lásku a touhu, ochranu, odbourání blokád, duševní sílu, rovnováhu a harmonii.


Tento výrazný, originální náhrdelník jsem vyrobila z pravých, nebarvených tyrkysů a ozdobila krásným starožitným berberským přívěskem s korály a tyrkysem. Přinese vám lásku, pokoru, soucit a harmonii. Podporuje sexuální touhu a plodnost. Tyrkys pohlcuje negativní energií a pomůže vám při seberealizaci, řešení problémů a při vyčerpání. Pravé tyrkysy jsou dnes vzácné a většina šperkových kamenů, deklarovaných jako tyrkysy, jsou barvené howlity nebo magnezity.
Array
Prodejní cena6.371 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: Červený korál symbolizuje lásku,oddanost, pokoru a soucit s trpícími. Je i symbolem mateřství. Budoucí matky by jej měly nosit na krku. Růžový korál přináší harmonii a vnitřní klid, mírní deprese, citová vzrušení.

Tyrkys je nejúčinnější léčivý kámen, který by měl mít při sobě každý. S ním můžete žít s hlavou v oblacích a pevnou půdou pod nohama. Poskytne vám silnou ochranu a dokáže varovat před osudovými ranami a zdravotními problémy tím, že zmatní a šedavě zezelená. Krátkým pobytem na slunci opět získá svou jasnou barvu. Rozptyluje a vstřebá negativní energii a elektromagnetický smog. Pomáhá k seberealizaci a hledání řešení problémů. Zahání sklony k mučednickému jednání a sebepoškozování. Podněcuje k romantické lásce. Pomáhá při vyčerpání a depresi.čátek formuláře

  

 

Vliv na zdraví:

Korál léčí osteoporózu, rachitidu, choroby močového ústrojí, kašel a astma. Červený korál chrání plod v těhotenství, pomáhá při neplodnosti, poruchách krevního oběhu, menstruační nepravidelnosti. Podporuje sexuální touhu. Tyrkys posiluje imunitní systém, snižuje překyselení organismu, virové infekce, oči, záněty. Detoxikuje organismus. Léčí oči, včetně šedého zákalu. Pomáhá při poruchách řeči.

 

Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.