Email
20181104_113505.jpg
20181104_113505.jpg 20181104_113505.jpg_product

Náhrdelník rubín brioletky, turmalín, stříbro

Složení: Rubín mystický, brioletky 10-14mm, broušený turmalín AAA 4 mm, stříbrné fazetované korále 3,5 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-silikonové lanko
Délka: 42 cm
Barva: růžovo-šedo-bílá, černá
Číslo produktu: 600
Charakteristika: Elegantní luxusní šperk pro ochranu, lásku a životní energii.

Tento elegantní náhrdelník v čistém designu je velice působivý kombinací šedo-červené a černé
Ochrání vás před vším zlým a negativním, dodá vám lásku a sílu. Povzbuzuje sexuální energii, podporuje intuici a sebevyjádření.
Array
Prodejní cena4.793 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Rubín má magickou moc, byl od dávných časů považován za kámen života, který ochraňuje svého nositele. Symbolizuje lásku, očistu a proměnu. Dává životní energii, sílu a probouzí v nás láskyplné emoce. Posiluje jak tělesnou, tak duchovní lásku. Podporuje intuici a sebevyjádření. Ochraňuje před negativními vlivy okolí, které se nás snaží strhnout, dává sílu překonávat každodenní překážky.

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach. Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. Uvádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl. Černý turmalín vás nejlépe chrání před zářením mobilů, elektromagnetickým smogem, mentálními útoky a negativní energií, aniž by potřeboval čistit. Odstraňuje napětí a stres. Sagenit ještě zvyšuje energii křišťálu a má velkou léčivou sílu. Umožňuje duchovní růst a dokáže naladit na vnitřní vedení. Vytlačuje negativní energii a citové útoky a zátěž z minulosti. Spojí Vás s moudrostí, dosaženou v minulých životech a ukáže Váš životní plán a podporuje transformaci. Hojí temné naladění duše a ulevuje od strachu, depresí, fóbií a obav a vnáší do ní harmonii, krásu a útěchu.

Vliv na zdraví:

Rubín má významný vliv na srdce, krev a krevní oběh, aktivuje funkci jater, reguluje slezinu a lymfatický systém. Pomáhá při chudokrevnosti a silné menstruaci. Působí při horečnatých onemocněních, infekcích, střevní kolice, podporuje imunitu. Posiluje účinky ostatních drahých kamenů.

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 4,03 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.