Email
20190830_175433.jpg
20190830_175433.jpg 20190830_175505.jpg_1 20190830_174921.jpg_1

Náhrdelník rubín, morganit, měsíční kámen, stříbrné disky

Složení: Přírodní nebarvený broušený rubín super kvalita, rondely 5-8 mm, morganit AAA mikro broušené rondely 6 mm, ceylonský měsíční kámen AAA 4 mm, stříbrné ručně vyrobené disky Hill tribe 6,4 a 7,5 mm, a rozdělovače 4,3 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko
Délka: 44,5 cm
Barva: malinově červená, růžová, bílá s bílo-šedými odlesky.
Číslo produktu: 706
Charakteristika: Elegantní luxusní šperk pro ochranu, empatii, ženskost, lásku a životní energii.

Tento elegantní náhrdelník z broušených rondelů exkluzivního, průsvitného magicky silného rubínu, jsem doplnila vzácnými morganity a výjimečně krásnými cejlonskými měsíčními kameny. Je to takový ženský šperk.Ochrání vás před vším zlým a negativním, dodá vám lásku a sílu. Povzbuzuje sexuální energii sebevyjádření, na druhé straně podporuje intuici, ženskost a empatii a tlumí přehnané emocionální reakce. S jeho pomocí se můžete zbavit tendence stavět se do roli oběti a budete si užívat si života.
Array
Prodejní cena4.243 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Rubín má magickou moc, byl od dávných časů považován za kámen života, který ochraňuje svého nositele. Symbolizuje lásku, očistu a proměnu. Dává životní energii, sílu a probouzí v nás láskyplné emoce. Posiluje jak tělesnou, tak duchovní lásku. Podporuje intuici a sebevyjádření. Ochraňuje před negativními vlivy okolí, které se nás snaží strhnout, dává sílu překonávat každodenní překážky.

Morganit je vzácný drahokam s jemnými vibracemi, který vyvolává a udržuje lásku a soucit. S jeho pomocí zvládnete stres a budete si umět užívat života. Ruší podvědomý návyk stavět se do role oběti a otevírá srdce. Upozorní na únik před problémy a přehnanou ješitnost. Pomáhá odstraňovat hrubé návyky, fanatismus a špatné mravy.

Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.

Vliv na zdraví:

Rubín má významný vliv na srdce, krev a krevní oběh, aktivuje funkci jater, reguluje slezinu a lymfatický systém. Pomáhá při chudokrevnosti a silné menstruaci. Působí při horečnatých onemocněních, infekcích, střevní kolice, podporuje imunitu. Posiluje účinky ostatních drahých kamenů.

Morganit léčí choroby způsobené stresem, tuberkulózu, astma, srdce, plíce, chronické ledvinové problémy, závratě a impotenci. Podporuje látkovou výměnu.

Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 4,24 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.