Email
20200512_180618.jpg
20200512_180618.jpg 20200512_180649.jpg_1 20200512_175610.jpg_1

Náhrdelník růženín broušené rondely, perly, stříbrné disky

Složení:.růženín mikro broušené rondely 7-8mm, bílé sladkovodní Keiši perly disky 7- 9 mm a kulatá perla 11 mm, ručně vyrobené stříbrné disky Hill Tribe 6,4mm a fazetované korálky 1,5mm, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 43 cm
Barva: růžová, smetanově bílá
Číslo produktu: 781
Charakteristika: : Jemný šperk pro lásku, harmonii a vnitřní sílu.
Nádherné mikro broušené, krásně vybarvené růženíny doplňují unikátní krásné perly ve tvaru disků a zářivou kulatou perlu z Bali. Šperk z růženínu by měla mít každá žena, protože podporuje vše, na čem ženám nejvíce záleží, až už chce přivolat do života novou lásku nebo harmonizovat partnerský vztah, zhojit zraněnou duši, zvýšit svou kreativitu, plodnost, nebo zlepšit pleť. Perly nám umožňují dosáhnout větší dokonalosti.
Array
Prodejní cena3.799 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Růženín čistí a otevírá srdce lásce k sobě i druhým. Uklidňuje v případě traumatu a krizí. Přitahuje lásku, pokud ji hledáte, v existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii. Je pomocníkem v době krize středního věku. Hojí duševní bolest a strádání. Prohloubí vnímavost vašich smyslů k umění a podpoří inspiraci a tvůrčí schopnosti. Čistí prostředí od elektrosmogu.Perla je symbolem čistoty a proměny, duchovního vývoje. Ukazuje, že i malí a utiskovaní mohou dosáhnout dokonalosti a krásy v duši a že bolestivé zkušenosti nám umožňují dosáhnout větší dokonalosti. Učí nás karmickým zákonům tím, že umocňuje důsledky našich činů. Vše dobré i špatné se nám vrátí.Začátek formuláře

 

 

Vliv na zdraví:

Růženín posiluje srdce a oběhový systém. Uzdravuje ledviny a nadledvinky. Pomáhá odstraňovat závratě, léčí psychosomatické poruchy, související s potlačenými emocemi. Zvyšuje plodnost a pomáhá léčit neplodnost. Hojí popáleniny a vyhlazuje pleť a léčí kožní záněty. Pomáhá při Alzheimerově, Parkinsonově nemoci a stařecké demenci.Perly podporují uzdravení psychosomatických nemocí, zánět dýchacích cest. Posilují nervy.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,09
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.