Email
20210405_112850.jpg_1
20210405_112850.jpg_1 20210405_113350.jpg_1 20210402_191725.jpg 20210402_191840.jpg_1

Náhrdelník růžový safír, ametyst s cacoxenitem (Super 7 křišťál)

Složení: Přírodní růžový safír mikro broušené heishi rondely AAA, zrcadlově broušený korál ametyst cacoxenit AAA (super 7 křišťál), ručně vyrobené stříbroHill Tribe, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 43 cm
Barva: starorůžová, fialová
Číslo produktu: 886
Charakteristika: Náhrdelník pro léčení a spirituální rozvoj

Tento šperk je opravdu něco extra. Exkluzivní růžový safír zdobí vzácný, léčivý Super 7 křišťál (ametyst cacoxenit). S jeho pomocí zvýšíte své vědomí, spirituální schopnosti, napojení na druhé, pocítíte božskou lásku, humanismus a spojení s Matkou Zemí. Ochraňuje, léčí tělo, mysl i duši. K náhrdelníku si můžete dopřát i náramek č. 900.
Prodejní cena5.334 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: ..

Super 7 křišťál (ametyst cacoxenit) je kombinací 7 drahých kamenů - ametystu, křišťálu, záhnědy, rutilu, goethitu, lepidocrocitu, cacoxenitu. Znásobuje vibrace ostatních drahých kamenů. Čistí korunní čakru, harmonizuje všechny čakry, má komplexní léčivé účinky. Vyvolá ve vás důvěru v sebe, vaši práci i vaše okolí. Zvyšuje psychické vědomí, intuici a spojuje s andělskou sférou. Jeho vibrace posílí vaše fyzické tělo a umožní vám projevit vaše talenty a dát je do služeb jak osobního, tak  i planetárního rozvoje. Tento unikátní polodrahokam se nachází pouze na jednom místě na světě v Brazílii a disponuje velmi mocnou silou a vysokými vibracemi. Pomáhá přeměně našeho světa na vyšší vibrace. Pokud ho budete nosit při meditaci, zvýšíte své intuitivní a spirituální schopnosti, zvýšíte své vědomí, telepatické schopnosti a posílíte své celkové zdraví. Když si jej dáte na noc pod polštář, budete ráno plni optimismu, míru a harmonie. Napomáhá meditaci, fyzickému léčení, spojení s energií Matky země, chrání psychiku, uzemňuje, léčí emocionální traumata, otevírá srdce, chrání před negativitou. Umožňuje pocítit božskou lásku, vysvobodit se z pout nezdravých vztahů. Podporuje pozitivní myšlení a pocity, ideály humanismu. Pomáhá naladit se na pocity a myšlenky druhých. Energie jednotlivých krystalů se v tomto minerálu vzájemně posilují a vytvářejí symbiotický efekt. Efektivně léčí tělo, mysl a duši.

Safír je drahokamem moudrosti. Napomáhá klidu, soustředění a jistotě. Uvádí do souladu tělo, duši a rozum. Potlačuje depresi a zmatek, nedočkavost, brzdí hněv. Přináší prosperitu a dary. Odstraňuje zklamání a napomáhá sebevyjádření.Růžový safír navíc přitáhne do života vše, co potřebujete k dalšímu vývoji. Jeho účinky jsou velmi rychlé. Naučí vás ovládat city a odstraní emoční bloky a využije jejich uvolněnou energii

Vliv na zdraví: 

Super 7 křišťál  léčí celé tělo.Uklidňuje příliš aktivní tělesný systém, reguluje činnost žláz, léčí oči.

Safír odstraňuje z těla škodliviny a stres. Léčí krevní poruchy, nadměrné krvácení a zvyšuje pružnost a pevnost cév. Snižuje teploty, vysoký tlak, astma, závratě, nevolnosti. Pomáhá potírat zhoubné nádory.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 7,75 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.