Email
20190830_175653.jpg
20190830_175653.jpg 20190830_175653.jpg_product

Náhrdelník růžový safír, morganit, stříbro 2

Složení: růžový přírodní safír AAA broušené brioletky 9-10 mm, mogranit broušené rondely 3mm, stříbrné ručně motané rondely Hill Tribe 4*6 mm a fazetované korálky 3 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 42 cm
Barva: zářivá malinově růžová, světle růžová
Číslo produktu: 704
Charakteristika: Něžný náhrdelník pro lásku, soucit, prosperitu, moudrost.

Tento něžný náhrdelník zdobí překrásná velká srdíčka prvotřídních přírodních zářivě růžových safírů. Doplňují jej prvotřídní něžně r morganity, růžové beryly, příbuzné akvamarínu. Přináší klid, moudrost, prosperitu, lásku a soucit.
Array
Prodejní cena4.103 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Safír je drahokamem moudrosti. Napomáhá klidu, soustředění a jistotě. Uvádí do souladu tělo, duši a rozum. Potlačuje depresi a zmatek, nedočkavost, brzdí hněv. Přináší prosperitu a dary. Odstraňuje zklamání a napomáhá sebevyjádření. Růžový safír navíc přitáhne do života vše, co potřebujete k dalšímu vývoji. Jeho účinky jsou velmi rychlé. Naučí vás ovládat city, odstraní emoční bloky a využije jejich uvolněnou energii.

Morganit je vzácný drahokam s jemnými vibracemi, který vyvolává a udržuje lásku a soucit. S jeho pomocí zvládnete stres a budete si umět užívat života. Ruší podvědomý návyk stavět se do role oběti a otevírá srdce. Upozorní na únik před problémy a přehnanou ješitnost. Pomáhá odstraňovat hrubé návyky, fanatismus a špatné mravy. 

 

Vliv na zdraví: 

Safír uklidňuje příliš aktivní tělesný systém, reguluje činnost žláz, léčí oči. Odstraňuje z těla škodliviny a stres. Léčí krevní poruchy, nadměrné krvácení a zvyšuje pružnost a pevnost cév. Snižuje teploty, vysoký tlak, astma, závratě, nevolnosti. Pomáhá potírat zhoubné nádory.

Morganit léčí choroby způsobené stresem, tuberkulózu, astma, srdce, plíce, chronické ledvinové problémy, závratě a impotenci. Podporuje látkovou výměnu.

 

 

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 5,09 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.