Email
20210528_183619.jpg_1
20210528_183619.jpg_1 20210528_183239.jpg

Náhrdelník safír, stříbrný přívěs s boulder azuritem

Složení: Složení: přírodní modrý safír broušené rondely, stříbrný přívěs s boulder azuritem, stříbrné zapínání.
Délka: 43 cm
Barva: indigově modrá, hnědá
Číslo produktu: 768
Charakteristika: Výrazný, originální náhrdelník pro duchovní rozvoj, ochranu, harmonii, odolnost vůči stresu a překonání osudových ran.

Tento elegantní náhrdelník zdobí přívěs se zajímavým boulder azuritem. Poskytne vám ochranu, lásku, soucit a harmonii. Pomáhá najít klid, soustředění, moudrost, potlačuje depresi, přináší prosperitu.
Prodejní cena3.460 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: 

Azurit je vzácný drahý kámen, který patří k nejmocnějším. Symbolizuje vědění, moudrost, je kamenem meditace. Aktivizuje vnímavost k potřebám duše, podporuje intuici a jasnovidnost. Pomáhá zpracovat vize a sny. Učí nás pracovat na sobě, a přitom nechat věcem volný průběh, oprostit se od chtění, vášní a připoutanosti. Učí vnímat kolem sebe lásku a harmonii, pomáhá najít spřízněné duše. Pozitivně ovlivňuje charakter, posiluje nervy, paměť a koncentraci a soucit s druhými.

Safír je drahokamem moudrosti. Napomáhá klidu, soustředění a jistotě. Uvádí do souladu tělo, duši a rozum. Potlačuje depresi a zmatek, nedočkavost, brzdí hněv. Přináší prosperitu a dary. Odstraňuje zklamání a napomáhá sebevyjádření.

 

Vliv na zdraví:

Azurit pomáhá při rekonvalescenci nemocných orgánů, boří blokády, které brání rychlému uzdravení. Stimuluje štítnou žlázu a krevní oběh. Safír uklidňuje příliš aktivní tělesný systém, reguluje činnost žláz, léčí oči. Odstraňuje z těla škodliviny a stres. Léčí krevní poruchy, nadměrné krvácení a zvyšuje pružnost a pevnost cév. Snižuje teploty, vysoký tlak, astma, závratě, nevolnosti. Pomáhá potírat zhoubné nádory.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,4 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.