Email
20231101_154755.jpg
20231101_154755.jpg 20231101_154813.jpg_1 20231101_154556.jpg_1

Náhrdelník smaragd, granát, stříbro, přívěsek se smaragdem


Složení:
zambijský smaragd broušené korále AA+ 4 mm,, granát heishi korále AAA++ 5 mm, , ručně vyrobené Bali stříbro, stříbrný přívěsek se smaragdem 45*20mm, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka:43 cm
Barva: sytě zelená, granátově červená,
Číslo produktu: 1098
Charakteristika: Elegantní, jemný šperk pro harmonické vztahy, lásku, soucit a duševní pohodu
Tento výrazný, elegantní náhrdelník, jsem vyrobila z mocného, exluzivního granátu s krásným mikro brusem a kvalitního sytě zeleného drahokamu smaragdu. Je ozdoben nádhernými, exkluzivně zpracovaným bali korály a velkým krásně zbarveným smaragdovým přívěskem. Jeho účinky jsou velmi silné– podpoří lásku, soucit a porozumění a obětavost a duchovní rozvoj.
Prodejní cena8.567 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: 

 

Smaragd byl vždy ceněn jako nejvzácnější drahokam. Symbolizuje očistu, regeneraci propojení hmoty s duchovnem. Probouzí v nás lásku, soucit a vnitřní rozvoj. Učí nás naslouchat, porozumět, pochopit, mít soucit s každým, kdo potřebuje pomoc a pochopení. Probouzí v nás vnitřní světlo. Vede nás k pokoře k pravdě, posiluje paměť, intelekt, tiší stres, smutek a deprese. Posiluje srdeční čakru, posiluje a omlazuje srdce.

Granát je magický kámen, který symbolizuje lásku, proměnu a čistotu srdce. Zvyšuje životní i sexuální energii, fantazii a touhu po poznávání nových cest. Podporuje změnu překonaných životních oblastí, je oporou v krizích, probouzí naději.

Vliv na zdraví: 

 Granát povzbuzuje srdeční činnost, reguluje krevní tlak a oběh, posiluje tvorbou červených krvinek. Pomáhá léčit impotenci a neplodnost psychického původu. Zmírňuje revmatické bolesti.

Smaragd vyrovnává nepravidelný krevní tlak, zmirňuje epileptické záchvaty, malárii, dnu, revmatismus. Pomáhá léčit chřipku, angínu, úplavici, průjmy, žaludeční otravy, migrénu. Pomůže i při cukrovce, roztroušené skleróze, nemoci štítné žlázy, zhoubných nádorech, leukemii.

.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 10,2 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.