Email
20200201_134642 (2).jpg_1
20200201_134642 (2).jpg_1 20200108_142645 (2).jpg 20200109_155920 (2).jpg_1

Náhrdelník smaragd, morganit, stříbrné disky

Složení: Zambijský přírodní smaragd mikro broušené rondely AA+ 4-6mm, přírodní morganit mikro broušené rondely 5-9 mm, stříbrné, ručně vyrobené disky Hill Tribe 6,4 a 4 mm, stříbrné fazetované korálky Hill Tribe 1,5 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka:43 cm
Barva: zelená, růžová
Číslo produktu: 729
Charakteristika: Elegantní, jemný šperk pro ochranu, harmonické vztahy, lásku, soucit a duševní pohodu
Tento výrazný, elegantní náhrdelník, jsem vyrobila z mocného, exkluzivního krásně vybarveného přírodního drahokamu smaragdu, se kterým kontrastují luxusní morganity. Jeho účinky jsou velmi silné– podpoří lásku, soucit a porozumění a obětavost a duchovní rozvoj. Pomáhá překonat návyk stavět se do role oběti a také zjemňuje mravy. S jeho pomocí se naučíte otevřít své srdce a užívat si života.
Prodejní cena7.784 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: 

Smaragd byl vždy ceněn jako nejvzácnější drahokam. Symbolizuje očistu, regeneraci propojení hmoty s duchovnem. Probouzí v nás lásku, soucit a vnitřní rozvoj. Učí nás naslouchat, porozumět, pochopit, mít soucit s každým, kdo potřebuje pomoc a pochopení. Probouzí v nás vnitřní světlo. Vede nás k pokoře k pravdě, posiluje paměť, intelekt, tiší stres, smutek a deprese. Posiluje srdeční čakru, posiluje a omlazuje srdce.

Morganit je vzácný drahokam s jemnými vibracemi, který vyvolává a udržuje lásku a soucit. S jeho pomocí zvládnete stres a budete si umět užívat života. Ruší podvědomý návyk stavět se do role oběti a otevírá srdce. Upozorní na únik před problémy a přehnanou ješitnost. Pomáhá odstraňovat hrubé návyky, fanatismus a špatné mravy.

Vliv na zdraví: 

Smaragd vyrovnává nepravidelný krevní tlak, zmirňuje epileptické záchvaty, malárii, dnu, revmatismus. Pomáhá léčit chřipku, angínu, úplavici, průjmy, žaludeční otravy, migrénu. Pomůže i při cukrovce, roztroušené skleróze, nemoci štítné žlázy, zhoubných nádorech, leukemii.

Morganit léčí choroby způsobené stresem, tuberkulózu, astma, srdce, plíce, chronické ledvinové problémy, závratě a impotenci. Podporuje látkovou výměnu.

.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 4,59 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.