Email
20221201_122355.jpg_1
20221201_122355.jpg_1 20221116_151251 (3).jpg_1

Náhrdelník smaragd, pozlacený stříbrný bali korál

Složení: Zambijský smaragd broušené korále AA+, stříbrné, ručně vyrobené bali korále 10 a 12 mm, stříbrné fazetované korálky Hill Tribe, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka:42 cm
Barva: zelená
Číslo produktu: 705
Charakteristika: Elegantní, jemný šperk pro ochranu, harmonické vztahy, lásku, soucit a duševní pohodu
Tento výrazný, elegantní náhrdelník, jsem vyrobila z mocného, exkluzivního sytě zeleného drahokamu smaragdu a ozdobila nádherným, exkluzivně zpracovaným bali korálem. Jeho účinky jsou velmi silné– podpoří lásku, soucit a porozumění a obětavost a duchovní rozvoj..
Prodejní cena6.546 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: 

Smaragd byl vždy ceněn jako nejvzácnější drahokam. Symbolizuje očistu, regeneraci propojení hmoty s duchovnem. Probouzí v nás lásku, soucit a vnitřní rozvoj. Učí nás naslouchat, porozumět, pochopit, mít soucit s každým, kdo potřebuje pomoc a pochopení. Probouzí v nás vnitřní světlo. Vede nás k pokoře k pravdě, posiluje paměť, intelekt, tiší stres, smutek a deprese. Posiluje srdeční čakru, posiluje a omlazuje srdce.

Vliv na zdraví: 

Smaragd vyrovnává nepravidelný krevní tlak, zmirňuje epileptické záchvaty, malárii, dnu, revmatismus. Pomáhá léčit chřipku, angínu, úplavici, průjmy, žaludeční otravy, migrénu. Pomůže i při cukrovce, roztroušené skleróze, nemoci štítné žlázy, zhoubných nádorech, leukemii.

.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 6,63 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.