Email
20200201_134452 (2)6.jpg_1
20200201_134452 (2)6.jpg_1 20200201_134530 (2).jpg_1 20200109_155609.jpg_1

Náhrdelník smaragd, topaz kostky, stříbro

Složení: Smaragd Zambie broušené rondely AAA 3 mm a rondel 7 mm, přírodní topaz kostky 4,5-5 mm, stříbrné, ručně vyrobené disky Hill tribe 4,5 a 7 mm a facetované korálky 1,5 mm, stříbrné zapínání.
Délka: 42 cm
Barva: zelená, fialovo-zeleno-růžová
Číslo produktu:732
Charakteristika: Elegantní, jemný šperk pro ochranu, harmonické vztahy, lásku, soucit, duchovní rozvoj a přízeň osudu.
Tento jemný, elegantní náhrdelník jsem vyrobila ze dvou mocných drahokamů – prvotřídního Zambijského smaragdu a topazu. Jeho účinky jsou komplexní – podpoří lásku, soucit a porozumění a obětavost, tak i duchovní a intelektuální rozvoj, Pomůže přinést do života světlo, pravdu a přízeň osudu. Ztiší smutek a deprese, pomůže změnit zafixované myšlenkové vzorce a podporuje sebedůvěru a seberealizaci.
Prodejní cena4.613 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: 

Smaragd byl vždy ceněn jako nejvzácnější drahokam. Symbolizuje očistu, regeneraci propojení hmoty s duchovnem. Probouzí v nás lásku, soucit a vnitřní rozvoj. Učí nás naslouchat, porozumět, pochopit, mít soucit s každým, kdo potřebuje pomoc a pochopení. Probouzí v nás vnitřní světlo. Vede nás k pokoře k pravdě, posiluje paměť, intelekt, tiší stres, smutek a deprese. Posiluje srdeční čakru, posiluje a omlazuje srdce.

Topaz je  kámen lásky a přízně osudu. Přináší pravdu a odpuštění. Podporuje vyjadřování a tvůrčí schopnosti a touhu po čistotě a dokonalosti. Pomáhá zbavit se zafixovaných myšlen.kových vzorců, které nás brzdí ve vývoji. Je oporou při dosahování stanovených cílů a seberealizace. Povzbuzuje sebedůvěru, schopnost dávat a prozářit vše kolem sebe.

Vliv na zdraví: 

Smaragd vyrovnává nepravidelný krevní tlak, zmirňuje epileptické záchvaty, malárii, dnu, revmatismus. Pomáhá léčit chřipku, angínu, úplavici, průjmy, žaludeční otravy, migrénu. Pomůže i při cukrovce, roztroušené skleróze, nemoci štítné žlázy, zhoubných nádorech, leukemii.

Topaz pomáhá léčit záněty horních cest dýchacích, bolesti hlavy, nespavost, zvýšený tlukot srdce. Posiluje hlasivky, uvolňuje blokády v hrudní oblasti, pomáhá při léčení dětských spalniček a příušnic.

.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 1,19 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.