Email
20210402_193312.jpg_1
20210402_193312.jpg_1 20210405_112707.jpg_1 20210402_192406.jpg

Náhrdelník spinel brioletky, akvamarín, stříbro

Složení: Přírodní modro-fialovo-šedý spinel mikro broušené brioletky AAA, mechový akvamarín mikro-broušené rondely, ručně vyrobené stříbro Hill Tribe, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 43 cm
Barva: světle modrá, šedá, růžová, fialová
Číslo produktu: 905
Charakteristika: Náhrdelník pro ochranu, naději, pomoc, převzetí života do svých rukou, vnitřní i vnější harmonii.

Tento šperk je opravdu něco extra. Ochraňuje, léčí tělo, mysl i duši před neštěstím, nebezpečím, negativními energiemi i před stresem, agresivitou. Odbourává duševní blokády, přináší vnitřní i vnější harmonii. Zlepšuje komunikaci a schopnosti dotahovat věci do konce.
Prodejní cena5.545 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: ..

Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Zmírňuje obavy z nejistoty, pokud stojíme před novým a neznámým. Zbarvený do modra podporuje víru, do červené snižuje deprese, stres, podráždění. Fialový napomáhá meditaci. Černý spinel odbourává tělesné a duševní blokády a pohlcuje negativní energii. 

Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici. 

Vliv na psychiku: 

Fialový spinel léčí zánětlivá nervová a svalová a žaludeční onemocnění, žaludeční vředy, překyselení žaludku. Červený léčí nemoci krevního oběhu a chudokrevnosti.

Akvamerín éčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 5,23 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.