Email
20190111_130632 (2).jpg
20190111_130632 (2).jpg 20190111_1306478.jpg_1 20190112_1340474.jpg_1

Náhrdelník spinel, chryzokol, přívěsek thulit a stříbro

Složení: Spinel AAA broušené korále 4-7 mm, chryzokol AAA přírodní broušené rondely 3 mm, rodonit korále 6 mm, stříbrný autorský přívěs s thulitem 31mm, stříbrné korálky a tuby Hill Tribe 2 a 3*5,5 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-silikonové lanko..
Délka: 45 cm
Barva: tyrkysově zelená,, černá, červená, růžová
Číslo produktu: 624
Charakteristika: Šperk pro lásku, duševní harmonii a ochranu před negativními energiemi.

Tento originální šperk zdobí autorský přívěsek se vzácným thulitem. Má velmi komplexní a mocné účinky Posiluje tělo, přináší lásku romantiku, harmonii, toleranci a nadhled v krizových situacích. Zmírňuje neklid, stres a pocity viny, strach, negativní pocity a deprese. Hojí citová zranění, napomáhá odpuštění a harmonizuje vztahy. Pohlcuje negativní energie, zvyšuje kreativitu a odbourává tělesné i duševní blokády.
Array
Prodejní cena6.253 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: 

Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Zmírňuje obavy z nejistoty, pokud stojíme před novým a neznámým. Zbarvený do modra podporuje víru, do červené snižuje deprese, stres, podráždění. Fialový napomáhá meditaci. Černý spinel odbourává tělesné a duševní blokády a pohlcuje negativní energii.

Chryzokol byl od dávnověku uctíván jako svatý kámen. Udržuje rovnováhu mezi vyššími a nižšími těly. Posiluje tělesnou odolnost. Symbolizuje lásku a harmonii. Posiluje touhu žit v souladu s celkem. Pomáhá soustředění v meditaci, zmírňuje neklid, pocity provinění, trpělivosti, toleranci a nadhledu v krizových situacích. Pomáhá zvyšovat vědomí

Rodonit navozuje pocit lásky a bratrství. Uzemňuje a vyvažuje energii. Stmeluje protiklady. Pomůže Vám dosáhnout Vašeho nejvyššího potenciálu. Pomůže i při sebepoškozování, odstraňování závislostí a následcích sexuálního zneužívání a citového zranění. Dodá schopnost odpouštět, budovat důvěru a odstranit projekce. Odradí od pomsty a dodá klid v nebezpečných či nepříjemných situacích. Učí kriticky zvažovat a nakonec akceptovat jiné názory, řešit konflikty konstruktivně, poučit se z nezdarů. Pomáhá uplatnit se v praktickém životě. Pomůže při studiu a zkouškách.

Thulit je ochranný kámen, strážný anděl. Pomáhá překonat strach a stres z neznámého, podporuje kreativitu a užívání si drobných radostí, pomáhá uskutečnit skrytá přání. Povzbuzuje smyslnost, romantiku a lásku.

Vliv na zdraví:

Chryzokol léčí horečky, bolesti v krku, uvolňuje napětí šíje, harmonizuje štítnou žlázu, zabraňuje tvorbě žaludečních vředu, zmírňuje křeče a poruchy zažívání. Tiší bolesti při menstruaci, porodu a při ohroženém těhotenství., Vyrovnávají krevní tlak a neklidné srdce.

Rodonit léčí rány, poštípání hmyzem, záněty kloubu, artritidu, nemoci imunitního systému, štítnou žlázu, žaludeční vředy a roztroušenou sklerózu. Posiluje plíce a horní cesty dýchací. Podněcuje plodnost.

Thulit chrání proti virózám, mírní horečnatá omezení, posiluje imunitu. Harmonizuje srdeční činnost a vysoký krevní tlak. Regeneruje oslabený organismus

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 15,8 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.