Email
WP_20180619_030.jpg
WP_20180619_030.jpg WP_20180619_030.jpg_product WP_20180619_030.jpg_product

Náhrdelník spinel, přívěsek chryzokol, stříbro

Složení: Chryzokol přírodní kabošon 30 karátů, fasovaný ve stříbře, černý spinel broušené rondely 3 mm, stříbrné buby 30 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-silikonové lanko..
Délka: 41,5 cm
Barva: tyrkysově zelená,, černá
Číslo produktu: 549
Charakteristika: Šperk pro lásku, duševní harmonii a ochranu před negativními energiemi.

Tento šperk v čistém designu je opravdu nádherný - jasně tyrkysově zelený chryzokol kontrastuje se zářivými černými broušenými spinely. Kromě toho má úžasné účinky. Posiluje tělo, přináší lásku, harmonii, toleranci a nadhled v krizových situacích. Zmírňuje neklid, stres a pocity viny, strach, negativní pocity a deprese. Pohlcuje negativní energie, zvyšuje kreativitu a odbourává tělesné i duševní blokády.
Prodejní cena4.612 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Chryzokol byl od dávnověku uctíván jako svatý kámen. Udržuje rovnováhu mezi vyššími a nižšími těly. Posiluje tělesnou odolnost. Symbolizuje lásku a harmonii. Posiluje touhu žit v souladu s celkem. Pomáhá soustředění v meditaci, zmírňuje neklid, pocity provinění, trpělivosti, toleranci a nadhledu v krizových situacích. Pomáhá zvyšovat vědomí. Záhněda je ochranný kámen, vám dodá sílu při rozhodování, potlačí strach a deprese a negativní city. Zvyšuje mužnou sílu a odolnost vůči stresu. Pomáhá překonávat závislost na materiálních věcech, na druhé straně pomáhá, pokud se neumíme vyrovnat s materiálním světem a žijeme s hlavou v oblacích. Podporuje abstraktní myšlení a prosazení poznatků v životě bez toho, abychom se dali zviklat.

Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Zmírňuje obavy z nejistoty, pokud stojíme před novým a neznámým. Zbarvený do modra podporuje víru, do červené snižuje deprese, stres, podráždění. Fialový napomáhá meditaci. Černý spinel odbourává tělesné a duševní blokády a pohlcuje negativní energii

 

Vliv na zdraví:

Chryzokol léčí horečky, bolesti v krku, uvolňuje napětí šíje, harmonizuje štítnou žlázu, zabraňuje tvorbě žaludečních vředu, zmírňuje křeče a poruchy zažívání. Tiší bolesti při menstruaci, porodu a při ohroženém těhotenství., Vyrovnávají krevní tlak a neklidné srdce. Záhněda léčí tělo při a po chemoterapii. Pomáhá při léčbě kyčli, nohou, břicha. Ulevuje od bolesti a prospívá rozmnožovacím orgánům, nervům, svalům a srdci. Napomáhá ukládání minerálů a reguluje tekutiny v těle. Léčí poruchy centrálního nervového systému, hlavně deprese.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 11,9 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.