Email
WP_20180619_029.jpg
WP_20180619_029.jpg WP_20180619_029.jpg_product WP_20180619_029.jpg_product

Náhrdelník spinel, přívěsek larimar, stříbro

Složení: Larimar AAA kabošon 36*18 mm, stříbrný závěs, spinel AAA broušené rondely 6 mm, stříbrné tuby rýže, stříbrné zapínání, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 42 cm
Barva: modro-bílá, černá
Číslo produktu: 550
Charakteristika: Ženskost, intuice, empatie, balzám pro zraněnou duši, pomoc při vyřešení nepřekonatelných problémů, ochrana před negativní energií.

Tento jemný šperk ze vzácného larimaru je úžasný pro ženy, které chtějí najít samy sebe, překonat rány osudu a otevřít se klidu a lásce. S jeho pomocí se napojíte na síly života a získáte vedení a spojení s přírodou. Spinel vás ochrání před negativní energií a odbourá tělesné i duševní blokády.
Array
Prodejní cena4.457 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: 

Larimar, vzácný nadpozemský kámen, který byl objeven nedávno a těží se pouze v Dominikánské republice. Přináší lásku, klid a vyrovnanost. Je průvodcem duše po pravé cestě životem. Pokud ji hledáte, pomůže najít spřízněnou duši a hojí stará srdeční traumata. Odbourává sklony k chování, kterým si sami škodíme, zejména k mučednickému chování. Pomůže vám převzít kontrolu nad svým životem. S jeho pomocí získáte nadhled a odstup od zdánlivě nepřekonatelných problémů a přijdete na to, jak je nejlépe vyřešit. Odstraňuje pocity viny a strachu. Pomáhá ženám naladit se na vrozenou ženskost a spojení s přírodou. Je také kamenem, podporujícím meditaci a náhled do pravé podstaty vašeho života,

Spinel je ochranným kamenem, který vám přivolá pomoc v nouzi. Je to i kámen fantazie, který podporuje kreativitu a idealismus, duševní rovnováhu a harmonii. Zmírňuje obavy z nejistoty, pokud stojíme před novým a neznámým. Černý spinel odbourává tělesné a duševní blokády a pohlcuje negativní energii.

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Larimar podporuje samoléčebný proces, i v případech, kdy je malá naděje na vyléčení. Léčí chrupavky, krk, odstraňuje zablokovanou energii v hrudi, hlavě a krku. Po přiložení vytáhne bolest z postiženého místa.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,5g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.