Email
20190710_192354.jpg
20190710_192354.jpg 20190710_192354.jpg_product 20190710_192354.jpg_product

Náhrdelník stříbrný přívěs srdce s larimarem, řetízek s měsíčním kamenem a křišťálem

Složení: Duhový měsíční kámen broušené korále 8 mm, křišťál broušené korále 8 mm, autorský originální přívěs stříbro 48*38 s larimarem AAA 17*45 mm, stříbrné ketlovací jehly a řetízek, stříbrné zapínání.
Délka: 44/55cm
Barva: bílá s modrými duhovými odlesky, tyrkysově modro-bílá
Číslo produktu: 677
Charakteristika: Ženskost, intuice, empatie, harmonie, balzám pro zraněnou duši, nové začátky, ochrana před negativními energiemi

Tento šperk zdobí autorský přívěsek s exkluzivním vzácným larimarem s nádhernou kresbou. Je úžasný pro ženy, které chtějí najít samy sebe, překonat rány osudu a neuzavírat své srdce. S jeho pomocí se napojíte na síly života a získáte vedení a spojení s přírodou. Ochrání před negativními energiemi, dodá energii, přinese do života naději, harmonii a pomůže vzít život do svých rukou. Napomůže k odstranění psychických blokád, negativní karmy a k duchovnímu růstu.
Array
Prodejní cena5.633 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.

Larimar, vzácný nadpozemský kámen, který byl objeven nedávno a těží se pouze v Dominikánské republice. Přináší lásku, klid a vyrovnanost. Je průvodcem duše po pra+6vé cestě životem. Pokud ji hledáte, pomůže najít spřízněnou duši a hojí stará srdeční traumata. Odbourává sklony k chování, kterým si sami škodíme, zejména k mučednickému chování. Pomůže vám převzít kontrolu nad svým životem. S jeho pomocí získáte nadhled a odstup od zdánlivě nepřekonatelných problémů a přijdete na to, jak je nejlépe vyřešit. Odstraňuje pocity viny a strachu. Pomáhá ženám naladit se na vrozenou ženskost a spojení s přírodou. Je také kamenem, podporujícím meditaci a náhled do pravé podstaty vašeho života.

Křišťál, kámen kamenů, je nejúčinnějším léčivým kamenem a zesilovačem energií. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a, čistí a harmonizuje energii a nabíjí. Odstraňuje blokády, disharmonie duše. Zvyšuje duševní schopnosti, paměť, soustředění a podněcuje duchovní růst. Naučí vás vidět se takové, jací jste. Pomůže k odstraňování karmické zátěže. Dá se nejlépe programovat. Zvyšuje účinek jiných drahých kamenů.

 

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku.

Larimar podporuje samoléčebný proces, i v případech, kdy je malá naděje na vyléčení. Léčí chrupavky, krk, odstraňuje zablokovanou energii v hrudi, hlavě a krku. Po přiložení vytáhne bolest z postiženého místa.

Křišťál dodává energii a stimuluje imunitní systém. Lze použít na léčení jakéhokoliv problému. Uvádí do rovnováhy meridiány. Nejúčinnější je při nevolnosti, závratích, bolestech hlavy, migréně.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 15,9 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.