Email
20190816_110910.jpg_product_product
20190816_110910.jpg_product_product 20190816_110910.jpg 20190816_110910.jpg_product

Náhrdelník tanzanit, morganit,stříbrný bali korál

Složení: beryl morganit mikro broušené rondely AAA 7 mm, tanzanit mikro broušené rondely AAA 3-4mm, stříbrné ručně vyráběné broušené rozdělovače 4,3 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 43 cm
Barva: růžová, levandulově modrá
Číslo produktu: 703
Charakteristika: Elegantní náhrdelník pro lásku, soucit, radost ze života, vnímavost, inspiraci a uskutečnění předsevzetí. .

Tento luxusní náhrdelník jsem vyrobila z prvotřídních tanzanitů a morganitů, vybroušených krásným mikro brusem. Kombinace růžové s levandulovou s exkluzivním stříbrným bali korálem je působivá a elegantní. Morganit, růžový příbuzný akvamarinu, udržuje lásku, soucit, pomáhá nebýt v roli oběti a užívat si života. Tanzanit spojuje vyšší mysl s tělem, posiluje odhodlání a vytrvalost uskutečnit svá předsevzetí.
Array
Prodejní cena5.394 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Tanzanit se svými vysokými vibracemi umožňuje hlubokou meditaci, aktivuje spojení základní a korunní čakry a spojuje vyšší vědomí s tělesným světem. Umožňuje zpracování informací, přijatých z vyšších úrovní. Pomůže nalézt vnitřní poslání a posiluje odhodlání, víru a vytrvalost uskutečnit svá předsevzetí. S ním poznáme, že nás nic nemůže porazit, pokud naše úsilí slouží pravdě a dobru. Ostří mysl a smysly a učí nás nevidět věci a události v zažitých vzorcích, ale dobírat se jejich podstaty.

Morganit je vzácný drahokam s jemnými vibracemi, který vyvolává a udržuje lásku a soucit. S jeho pomocí zvládnete stres a budete si umět užívat života. Ruší podvědomý návyk stavět se do role oběti a otevírá srdce. Upozorní na únik před problémy a přehnanou ješitnost. Pomáhá odstraňovat hrubé návyky, fanatismus a špatné mravy.

 

 

.

 

Vliv na zdraví:

Tanzanit léčí hlavu, krk a hruď. Ostří smyslové orgány, unavené vyčerpáním nebo stářím. Mírní chronické bolesti a zahání deprese.

Morganit léčí choroby způsobené stresem, tuberkulózu, astma, srdce, plíce, chronické ledvinové problémy, závratě a impotenci. Podporuje látkovou výměnu.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 4,51 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.