Email
20190731_133208.jpg_1
20190731_133208.jpg_1 20190731_134246.jpg_1

Náhrdelník tanzanit. stříbrný přívěsek s růžovým safírem

Složení: Tanzanit broušené rondelky 3 mm, autorský, ručně vyrobený stříbrný přívěsek s růžovým safírem AAA brioletka broušená kapka 9 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 43 cm
Barva: světle levandulově modrá, malinově růžová
Číslo produktu: 690
Charakteristika: Jemný elegantní náhrdelník pro odhodlání, vytrvalost, vhled, moudrost, ochranu

Tento jemný náhrdelník disponuje velmi vysokými vibracemi díky vzácnému drahokamu tanzanitu, který krásně kontrastuje se sytě růžovým safírem na originálním autorském přívěsku Pomůže vám najít vaše poslání, víru a vytrvalost a uvést do souladu tělo, duši a rozum. Odstraňuje zklamání, mírní deprese, hněv a nedočkavost. Přináší prosperitu, odstraňuje emoční a fyzické blokády.
Array
Prodejní cena3.728 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Tanzanit se svými vysokými vibracemi umožňuje hlubokou meditaci, aktivuje spojení základní a korunní čakry a spojuje vyšší vědomí s tělesným světem. Umožňuje zpracování informací, přijatých z vyšších úrovní. Pomůže nalézt vnitřní poslání a posiluje odhodlání, víru a vytrvalost uskutečnit svá předsevzetí. S ním poznáme, že nás nic nemůže porazit, pokud naše úsilí slouží pravdě a dobru. Ostří mysl a smysly a učí nás nevidět věci a události v zažitých vzorcích, ale dobírat se jejich podstaty.Růžový safír navíc přitáhne do života vše, co potřebujete k dalšímu vývoji. Jeho účinky jsou velmi rychlé. Naučí vás ovládat city a odstraní emoční bloky a využije jejich uvolněnou energii.

Safír je drahokamem moudrosti. Napomáhá klidu, soustředění a jistotě. Uvádí do souladu tělo, duši a rozum. Potlačuje depresi a zmatek, nedočkavost, brzdí hněv. Přináší prosperitu a dary. Odstraňuje zklamání a napomáhá sebevyjádření.  

 

Vliv na zdraví:

Tanzanit léčí hlavu, krk a hruď. Ostří smyslové orgány, unavené vyčerpáním nebo stářím. Mírní chronické bolesti a zahání deprese. Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Safír uklidňuje příliš aktivní tělesný systém, reguluje činnost žláz, léčí oči. Odstraňuje z těla škodliviny a stres. Léčí krevní poruchy, nadměrné krvácení a zvyšuje pružnost a pevnost cév. Snižuje teploty, vysoký tlak, astma, závratě, nevolnosti. Pomáhá potírat zhoubné nádory.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 5,56 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.