Email
WP_20180711_019.jpg
WP_20180711_019.jpg WP_20180711_019.jpg_product WP_20180711_019.jpg_product

Náhrdelník turmalín, přívěs safír kapka, stříbro

Složení:červený turmalín- rubelit AAA mikro broušené rondely 2,-4 mm, přívěs madagaskarský přírodní, nebarvený safír - kabošon broušená kapka 28*18 mm, stříbrná šlupna, střlíbrné rozdělovače 4 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-silikonové lanko..
Délka: 43 cm
Barva: červeno-růžová, modrá
Číslo produktu: 564
Charakteristika:: Elegantní šperk pro ochranu, sebedůvěru, prosperitu a radost.

Tento luxusní, elegantní šperk ze vzácného turmalínu rubelitu krášlí velký přívěs z exkluzivního 100% přírodního madagaskarského safíru s nádherným brusem. Turmalín je drahokam se silnými vibracemi a podporuje sebedůvěru, vštěpuje řád a přitahuje prosperitu a radost. Ochraňuje před negativní energií od přístrojů i lidí. Safír patří mezi nejmocnější drahokamy. Podporuje moudrost, klid, jistotu. Přináší prosperitu.
Array
Prodejní cena6.767 Kč
Velikost

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach. Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. Uvádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl. Černý turmalín vás nejlépe chrání před zářením mobilů, elektromagnetickým smogem, mentálními útoky a negativní energií, aniž by potřeboval čistit. Odstraňuje napětí a stres.

Safír je drahokamem moudrosti. Napomáhá klidu, soustředění a jistotě. Uvádí do souladu tělo, duši a rozum. Potlačuje depresi a zmatek, nedočkavost, brzdí hněv. Přináší prosperitu a dary. Odstraňuje zklamání a napomáhá sebevyjádření. Růžový safír navíc přitáhne do života vše, co potřebujete k dalšímu vývoji. Jeho účinky jsou velmi rychlé. Naučí vás ovládat city a odstraní emoční bloky a využije jejich uvolněnou energii.

 

 

Vliv na zdraví:

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť.

Safír uklidňuje příliš aktivní tělesný systém, reguluje činnost žláz, léčí oči. Odstraňuje z těla škodliviny a stres. Léčí krevní poruchy, nadměrné krvácení a zvyšuje pružnost a pevnost cév. Snižuje teploty, vysoký tlak, astma, závratě, nevolnosti. Pomáhá potírat zhoubné nádory.

 

Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.