Email
20190320_140922.jpg_product_product
20190320_140922.jpg_product_product 20190320_140922.jpg_product 20190320_140922.jpg_product_product_product

Náhrdelník turmalín, stříbrný přívěs s přírodním arironským tyrkysem

Složení: černý turmalín broušené rondely 3 mm, stříbrný originální autorský stříbrný přívěsek pravý přírodní arizonský Kingman tyrkys AAA kabošon slza 20*15 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 42 cm
Barva: tyrkysově modrá
Číslo produktu: 659
Charakteristika: Originální náhrdelník pro ochranu, prosperitu, sebedůvěru, seberealizaci a lásku.

Tento náhrdelník s autorským přívěskem s nádherným přírodním arizonským tyrkysem je opravdu výjimečný. Jeho originální vzhled ještě podtrhují jeho silné pozitivní vyzařování a mocné účinky. Tyrkys je úžasný kámen, který má pozitivní účinek snad na každou oblast života, ať je to láska, ochrana, seberealizace či fyzické a duševní zdraví. Pravé tyrkysy jsou dnes vzácné a většina šperkových kamenů, deklarovaných jako tyrkysy, jsou barvené howlity nebo magnezity. Černý turmalín ochrání nejlépe ze všech drahých kamenů proti negativním energiím z přístrojů i lidí, přinese vám jasnou mysl, toleranci a prosperitu.

Array
Prodejní cena4.959 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Tyrkys je nejúčinnější léčivý kámen, který by měl mít při sobě každý. S ním můžete žít s hlavou v oblacích a pevnou půdou pod nohama. Poskytne vám silnou ochranu a dokáže varovat před osudovými ranami a zdravotními problémy tím, že zmatní a šedavě zezelená. Krátkým pobytem na slunci opět získá svou jasnou barvu. Rozptyluje a vstřebá negativní energii a elektromagnetický smog. Pomáhá k seberealizaci a hledání řešení problémů. Zahání sklony k mučednickému jednání a sebepoškozování. Podněcuje k romantické lásce. Pomáhá při vyčerpání a depresi.

 

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach. Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. Uvádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl. Černý turmalín vás nejlépe chrání před zářením mobilů, elektromagnetickým smogem, mentálními útoky a negativní energií, aniž by potřeboval čistit. Odstraňuje napětí a stres.

 

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Tyrkys posiluje imunitní systém, snižuje překyselení organismu, virové infekce, oči, záněty. Detoxikuje organismus. Léčí oči, včetně šedého zákalu. Pomáhá při poruchách řeči.

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 5,92 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.