Email
20190816_111213.jpg
20190816_111213.jpg 20190816_111213.jpg_product

Náhrdelník turmalín tuby, stříbrný list jinanu

Složení: přírodní turmalín broušené tuby 3-4 *5-9 mm, ručně vyrobené stříbro Hill Tribe: rozdělovače 3-5 mm a přívěsek list jinanu. Stříbrné zapínání, ocelovo-nylonové lanko.
Délka: 43 cm
Barva: olivově a lahvově zelená, modro-šedá, světle růžová, starorůžová, vínově červená, černá
Číslo produktu: 700
Charakteristika:: Elegantní, klasický, luxusní autorský šperk pro sebedůvěru, prosperitu a radost.

Tento náhrdelník z krásných, nezvykle zbarvených turmalínových tub v chladných zelených, modrých a červeno-růžových tónech,, jsem doplnila elegantním stříbrným listem jinanu Turmalín je drahokam se silnými vibracemi a podporuje sebedůvěru, vštěpuje řád a přitahuje prosperitu a radost. Ochraňuje před negativní energií od přístrojů i lidí.
Array
Prodejní cena4.069 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Turmalín vám zvýší sebedůvěru a potlačí strach. Vštěpuje řád a pravidla, na druhé straně přitahuje inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu. Proměňuje negativní zakořeněné myšlenkové vzorce v pozitivní. Uvádí do rovnováhy čakry. Rozjasňuje mysl. Černý turmalín vás nejlépe chrání před zářením mobilů, elektromagnetickým smogem, mentálními útoky a negativní energií, aniž by potřeboval čistit. Odstraňuje napětí a stres.

Vliv na zdraví:

Turmalín pomáhá léčit dyslexii, paranoiu. Reguluje látkovou výměnu, posiluje organismus při vyčerpání a rekonvalescenci, vyvolává sebezáchovné síly upevňující zdraví. Pomáhá léčit psychosomatické nemoci. Posiluje paměť.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 5,39 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.