Email
STP81412.jpg_product_product_product
STP81412.jpg_product_product_product STP81412.jpg_product_product_product_product STP81412.jpg_product_product_product_product STP81412.jpg_product_product_product_product

Náhrdelník akvamarín, měsíční kámen, zlaté disky

Složení:Akvamarín čiré heishi korále 125 karátů, 7 mm, stříbrný ručně vyrobený 22 kar. pozlacený broušený plochý korál 9 mm a broušené pozlacené diky 6 mm, silně pozlacené komponenty a zapínání, ocelovo-silkonové lanko.
Délka: 46 cm
Barva: světle modrá, bílá s duhovými modro-zlatými odlesky
Číslo produktu: 354
Charakteristika: Jemný, něžný, ochranný, posilující, ženský šperk.

Tento jemný náhrdelník s kvalitními čistými akvamaríny, zdobí krásná slza z měsíčního kamene se zlatými odlesky, zvýrazněná zlatými broušenými disky. Je skvělým šperkem na denní nošení i na slavnostní příležitosti. Ochrání, přinese pomoc a naději v těžkých chvílích, pomáhá převzít osud do vlastních rukou a zrušit škodlivé sebeobranné naprogramování. Pomůže v nových začátcích i dotahovat záležitosti do konce. Zvyšuje intuici, komunikační schopnosti a empatii, uklidňuje a uzdravuje emoce. Vyzařuje ženskou energii, zvyšuje emoční inteligenci a přináší emocionální zotavení.
Array
Prodejní cena3.876 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici.

Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.

 

Vliv na zdraví:

Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Měsíční kámen ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 2,43 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.