Email
STP86519.jpg
STP86519.jpg STP86519.jpg_product STP86519.jpg_product

Náhrdelník broušený ametrín, ametyst, stříbrná květina

Složení: Ametrín mikro broušené rondelky 9-13 mm, stříbrná ručně vyrobená broušená květina Hill tribe 25mm, stříbrné zapínání, stříbrný řetízek s křiťálovým broušeným korálkem.
Délka: 41 cm +prodlužovací řetízek 4 cm
Barva: světle fialová se zlatou a růžovou
Číslo produktu: 417
Charakteristika: Luxusní něžný šperk pro ochranu, rozhodnost, klid, hojnost, harmonizaci milostných vztahu a duchovní rozvoj

Tento elegantní náhrdelník je oravdu něco nádherného.
Vzácné ametríny v něžných pastelových barvách v dokonalém brusu se třpytí jako démanty. Jsou doplněny krásnými levandulovými ametysty. Ametríny byly objeveny teprve nedávno a na svěje je pouze jedno naleziště. Stejně jedinečné jsou jejich účinky. Poskytne ochranu, podpoří duševní schopnosti a překonání negativního naprogramování, vnese do života optimismus a hojnost. Harmonizuje milostné vztahy a chrání před závislostmi.
Array
Prodejní cena4.452 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Vzácný drahokam ametrín, nabitý mimořádně vysokou energií, spojuje úžasné účinky ametystu a citrínu. Spojí tělesný svět s vyšším vědomím. Bude vás bránit před psychickými útoky. Uklidní vaši mysl od stresu. Sjednocuje mužskou a ženskou energii. S ním budete tvůrčí, přemýšliví, soustředění a budete mít schopnost rozhodovat o vlastním životě. Pomůže překonat vaše bloky a negativní citové naprogramování. Vnese do vašeho života optimismus, pohodu a hojnost.

Ametyst je mým milovaným drahokamem, který svými mocnými duchovními vibracemi působí téměř na všechno. Je ochranným kamenem, bude vás bránit před psychickými útoky a geopatogenními zónami. Potírá hněv, strach a jiné negativní sklony a posiluje v nás obětavost a nezištnost. Posílí schopnost rozhodování, paměť, motivaci a uskutečnění vašich záměrů. Zároveň posiluje intuici i tělesné vlohy. Na druhé straně chrání před závislostmi a nestřídmostí na všech úrovních. V těžkých chvílích pomůže vyrovnat se s prožitou ztrátou. Je velkým pomocníkem na duchovní cestě a mostem mezi nebem a zemí. Jeho další neocenitelnou vlastností je, že stabilizuje a harmonizuje milostné vztahy. Svými mimořádně vysokými vibracemi dokáže vzácný levandulový ametyst povzbudit i utišit i krční a srdeční čakru, má tedy blahodárný vliv na naše city a sebevyjádření a komunikaci. Vnese do vašeho života i okolí světlo a lásku.

 

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Ametrín Má blahodárný vliv při dlouhodobých nemocech.Dodá energii a posílí imunitu. Léčí syndrom chronické únavy, deprese, poruchy trávení a vředy, únavu, trvalé bolesti hlavy, vředy.

Ametyst léčí nespavost, noční můry, stres, kožní nemoci, střeva, imunitní systém, vylučovací orgány, reguluje stav střevní mikroflóry. Léčí neurózy a závislost na alkoholu a drogách. Čistí auru, proměňuje negativní energii. Stabilizuje duševní stav (kromě paranoi a schizofrenie).

 

Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.