Email
STP88870.jpg_product_product_product_product
STP88870.jpg_product_product_product_product STP88870.jpg STP88870.jpg_product STP88870.jpg_product STP88870.jpg_product

Náhrdelník broušený ametrín, stříbrné disky a řetěz

Složení: Ametrín mikro broušené rondelky 11-15 mm, stříbrná ručně vyrobené disky 10 mm a ploché korále 12 mm, stříbrný rětěz 29 cm, stříbrné zapínání.
Délka: 46-56 mm
Barva: světle fialová se zlatou a růžovou
Číslo produktu: 211
Charakteristika: Luxusní něžný šperk pro ochranu, rozhodnost, klid a hojnost.
Tento elegantní náhrdelník je oravdu něco nádherného.
Vzácné velké ametríny v něžných pastelových barvách v dokonalém brusu se třpytí jako démanty a matné stříbro podtrhuje jejich lesk. Ametríny byly objeveny teprve nedávno a na svěje je pouze jedno naleziště. Stejně jedinečné jsou jejich účinky. Poskytne ochranu, podpoří duševní schopnosti a překonání negativního naprogramování, vnese do života optimismus a hojnost.
Array
Prodejní cena8.503 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Vzácný drahokam ametrín, nabitý mimořádně vysokou energií, spojuje úžasné účinky ametystu a citrínu. Spojí tělesný svět s vyšším vědomím. Bude vás bránit před psychickými útoky. Uklidní vaši mysl od stresu. Sjednocuje mužskou a ženskou energii. S ním budete tvůrčí, přemýšliví, soustředění a budete mít schopnost rozhodovat o vlastním životě. Pomůže překonat vaše bloky a negativní citové naprogramování. Vnese do vašeho života optimismus, pohodu a hojnost.Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Má blahodárný vliv při dlouhodobých nemocech.Dodá energii a posílí imunitu. Léčí syndrom chronické únavy, deprese, poruchy trávení a vředy, únavu, trvalé bolesti hlavy, vředy.

Hmotnost stříbra Ag 925 . 22,33 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.