Email
STP85713.jpg_product_product_product_product
STP85713.jpg_product_product_product_product STP85713.jpg_product_product_product_product_product

Náhrdelník broušený růžový safír a akvamarín se stříbrným květem

Složení:Akvamarín broušené rondely prvotřídní kvalita 6 mm, růžový safír broušené rondely AAA 4 mm, stříbrný broušený květ 10*12 mm, stříbrné broušené rozdělovače 6,5 mm, stříbrné zapínání, ocelovo-silikonové lanko.
Délka: 43 cm
Barva: světle modrá, malinově růžovofialová
Číslo produktu: 426
Charakteristika: Jemný, něžný, luxusní ochranný šperk, přinášející moudrost, prosperitu a energii

Tento luxusní náhrdelník s výjimečně krásnými zářivými broušenými růžovými safíry a akvamaríny, podtrhuje něžný květ z broušeného stříbra. Má také mocné účinky. Ochrání, přinese pomoc a naději v těžkých chvílích, pomáhá převzít osud do vlastních rukou a zrušit škodlivé sebeobranné naprogramování. Pomůže v nových začátcích i dotahovat záležitosti do konce. Zvyšuje intuici, komunikační schopnosti a empatii, uklidňuje a uzdravuje emoce. Přinese moudrost, prosperitu a energii.
Array
Prodejní cena6.740 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Akvamarín je úžasný drahokam, který byl používaný od dávných dob jako talisman. Je to kámen mystiků a čistého srdce. Dokáže čelit temnotě a přináší pomoc shůry. Vytváří ochranný štít pro auru. Jeho uklidňující vyzařování snižuje stres, podrážděnost, agresivitu a přináší vnitřní i vnější harmonii. S jeho pomocí převezmete svůj osud do svých rukou a zlomíte staré sebeobranné naprogramování. V pohnutých dobách vnáší do života naději. Pomůže vám dotahovat věci do konce. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření a intuici.

Safír je drahokamem moudrosti. Napomáhá klidu, soustředění a jistotě. Uvádí do souladu tělo, duši a rozum. Potlačuje depresi a zmatek, nedočkavost, brzdí hněv. Přináší prosperitu a dary. Odstraňuje zklamání a napomáhá sebevyjádření. Růžový safír navíc přitáhne do života vše, co potřebujete k dalšímu vývoji. Jeho účinky jsou velmi rychlé. Naučí vás ovládat city a odstraní emoční bloky a využije jejich uvolněnou energii. 

Vliv na zdraví:

Akvamarín léčí krk, kašel, astma, štítnou žlázu, svaly, oči, čelisti, zuby, žaludek, autoimunitní nemoci a alergie.

Safír uklidňuje příliš aktivní tělesný systém, reguluje činnost žláz, léčí oči. Odstraňuje z těla škodliviny a stres. Léčí krevní poruchy, nadměrné krvácení a zvyšuje pružnost a pevnost cév. Snižuje teploty, vysoký tlak, astma, závratě, nevolnosti. Pomáhá potírat zhoubné nádory.

 

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 6,51 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.