Email
STP81503.jpg
STP81503.jpg STP81503.jpg_product STP81503.jpg_product

Náhrdelník lapis lazuli, stříbrný filigránový přívěs s azuritem

Složení: Složení: lapis lazuli AAA koráleve tvaru rýže 5*12 mm, azurit skvělá kvalita přívěs slza, fasovaný ve filigránovém přívěsku 44*28, stříbrné ručně vyrobené stříbrné tuby 6*3 mm, stříbrné zapínání.
Délka: 46 cm
Barva: indigově modrá, azurově modro-zelená
Číslo produktu: 332
Charakteristika: Výrazný, originální náhrdelník pro duchovní rozvoj, ochranu, harmonii, odolnost vůči stresu a překonání osudových ran.

Tento výrazný, působivý náhrdelník zdobí úžasný, velký filigránový přívěs z čistě sytě zeleno-modrého azuritu, který ještě podtrhují sytě modré tuby lapisu lazuli a stříbrné oxidované tuby. Poskytne vám ochranu, lásku, soucit a harmonii. Pomáhá v rozvoji charakteru a duchovnímu rozvoji. Ochrání proti duševním útokům, dokáže zvrátit neštěstí a napravit problémy a konflikty, Podpoří zodpovědnost, poctivost, posiluje nervy a paměť.
Array
Prodejní cena4.813 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku: 

Azurit je vzácný drahý kámen, který patří k nejmocnějším. Symbolizuje vědění, moudrost, je kamenem meditace. Aktivizuje vnímavost k potřebám duše, podporuje intuici a jasnovidnost. Pomáhá zpracovat vize a sny. Učí nás pracovat na sobě, a přitom nechat věcem volný průběh, oprostit se od chtění, vášní a připoutanosti. Učí vnímat kolem sebe lásku a harmonii, pomáhá najít spřízněné duše. Pozitivně ovlivňuje charakter, posiluje nervy, paměť a koncentraci a soucit s druhými.

Lazurit, neboli lapis lazuli je úžasným ochranným kamenem. Dokáže rozpoznat, zastavit a vrátit duševní útoky. Dokáže zvrátit neštěstí a napravit problémy, způsobené mlčením. Zvyšuje duchovní schopnosti, odstraňuje stres a přináší pocit klidu a míru. Podporuje převzetí odpovědnosti za vlastní život. Podpoří ve vás čestnost, soucit a poctivost, s ním překonáte i problémy v komunikaci a konflikty. Podporuje tvůrčí schopnosti. Odstraňuje utrpení, krutost a strádání.

 

 

Vliv na zdraví:

Azurit pomáhá při rekonvalescenci nemocných orgánů, boří blokády, které brání rychlému uzdravení. Stimuluje štítnou žlázu a krevní oběh.

Lapis lazuli pomáhá překonat deprese. Léčí respirační a nervový systém, krk, hlasivky, štítnou žlázu, sluch. Zvyšuje imunitu a čistí krev. Pomáhá při nespavosti, závratích, migréně a bolesti.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 3,46 g a 4 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.