Email
STP81135.jpg_product_product
STP81135.jpg_product_product STP81135.jpg STP81135.jpg_product

Náhrdelník měsíční kámen, amazonit a stříbrný přívěs s larimarem

Složení: Duhový měsíční kámen 5 mm, přívěsek s larimarem, fasovaném ve stříbře 38*40, 40g, měsíční kámen korále 10 mm, amazonit korále 10 mm, stříbrná tubaHi ll Tribe 50 mm, stříbrné oxidované korále 10 mm a bicone korále 9 mm, stříbrné zapínání.
Délka: 44 cm
Barva: bílá s modrými duhovými odlesky, zeleno-modro-bílá
Číslo produktu: 344
Charakteristika: Ženskost, intuice, empatie, balzám pro zraněnou duši, nové začátky, ochrana

Tento výrazný náhrdelník z měsíčního kamene s amazonitem zdobí velký přívěs ze vzácného andělského larimaru. Je úžasný pro ženy, které chtějí najít samy sebe, překonat rány osudu a neuzavírat své srdce. S jeho pomocí se napojíte na síly života a získáte vedení a spojení s přírodou a ochranu.
Array
Prodejní cena7.239 Kč

Dostupnost: skladem

Popis

Vliv na psychiku:

Měsíční kámen podporuje nové počátky. Měla by ho mít každá žena, protože pomáhá naladit se na ženskou, vstřícnou energii. Zvyšuje intuici a empatii, duševní schopnosti. Uklidňuje přehnané emoční reakce a zvyšuje emoční inteligenci. Přináší hluboké emocionální zotavení. Můžete jím zklidnit hyperaktivní děti.

Larimar, vzácný nadpozemský kámen, který byl objeven nedávno a těží se pouze v Dominikánské republice. Přináší lásku, klid a vyrovnanost. Je průvodcem duše po pra+6vé cestě životem. Pokud ji hledáte, pomůže najít spřízněnou duši a hojí stará srdeční traumata. Odbourává sklony k chování, kterým si sami škodíme, zejména k mučednickému chování. Pomůže vám převzít kontrolu nad svým životem. S jeho pomocí získáte nadhled a odstup od zdánlivě nepřekonatelných problémů a přijdete na to, jak je nejlépe vyřešit. Odstraňuje pocity viny a strachu. Pomáhá ženám naladit se na vrozenou ženskost a spojení s přírodou. Je také kamenem, podporujícím meditaci a náhled do pravé podstaty vašeho života.

Šperk z amazonitu by měl patřit do vaší základní výbavy. Pohlcuje záření z telefonu, mikrovlnky, elektrických přístrojů. Hojí citová traumata, a pocit obětního beránka. Zmenšuje obavy a strach. Odstraní negativní energii, když se rozčílíte. Posiluje vitalitu, zbavuje egoismu a lpění na věcech. Byl ceněn už v dávných civilizacích jako svatý kámen. Zelený chalcedon uklidňuje svými mírnými vibracemi mysl, city a nervy. Především v těžkých dobách tiší beznaděj a posiluje naději. Učí nás brát život takový, jaký je a s lehkostí. Aktivuje smysly a přináší vytrvalost.

 

 

Začátek formuláře

Vliv na zdraví:

Ovlivňuje ženský cyklus, snižuje premenstruační syndrom, podporuje početí, těhotenství, porod a kojení. Působí proti náměsíčnosti, na trávící a reprodukční systém. Ulevuje při degenerativních změnách kůže, vlasů a očí. Nenoste při úplňku.

Larimar podporuje samoléčebný proces, i v případech, kdy je malá naděje na vyléčení. Léčí chrupavky, krk, odstraňuje zablokovanou energii v hrudi, hlavě a krku. Po přiložení vytáhne bolest z postiženého místa.

Amazonit léčí zubní kaz, osteoporózu, nedostatek vápníku. Tlumí migrény. Pomáhá při porodu. Chalcedon podporuje imunitu. Zastavuje krvácení a snižuje teploty a krevní tlak. Léčí horní cesty dýchací a štítnou žlázu.

 

Hmotnost stříbra Ag 925 . 8,01 g
Hodnocení: Nehodnoceno

Add comment

Security code
Refresh

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.